REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Serial Zagubieni w kosmosie wraca po 50 latach. Jako pierwsi w Polsce prezentujemy zwiastun produkcji

Zagubieni w kosmosie się odnaleźli. Netflix wypuścił właśnie nowy zwiastun rebootu kultowej amerykańskiej serii, który zobaczycie tylko na Spider’s Web.

06.03.2018
15:12
zagubieni w kosmosie netflix originals lost in space 2018 reboot serial 9
REKLAMA
REKLAMA

Netflix szykuje prawdziwą gratkę dla fanów science-fiction. Uwielbiany przez fanów serial z lat 60. ubiegłego wieku wróci na ekrany. Zagubieni w kosmosie debiutowali w 1965 roku, a dzisiaj mija pół wieku od emisji ostatniego odcinka. Z tej okazji Netflix udostępnił nową zajawkę.

zagubieni w kosmosie netflix originals lost in space 2018 reboot serial 9 class="wp-image-139819"

Robinsonowie powracają w Lost in Space.

Zagubieni w kosmosie osadzony jest w 2046 roku. Serial opowiada o losach rodziny Robinsonów, która utknęła w przestrzeni kosmicznej. Ich statek, Jupiter 2, wlatuje w czasoprzestrzenną dziurę i ląduje w zupełnie innym regionie wszechświata.

Główni bohaterowie znajdują się w fatalnym położeniu. Mieli zostać kolonizatorami, ale ich statek rozbija się na powierzchni nieznanej planety. Muszą nie tylko odnaleźć się w nowym środowisku, ale też opracować plan ucieczki z tajemniczego globu.

Zagubieni w kosmosie - nowy trailer.

Na blisko 3-minutowym materiale widzimy katastrofę statku badawczego, od której zaczyna się przygoda rodziny odkrywców. Chwilę później, przy muzyce budującej klimat tajemnicy, obserwujemy pierwsze chwile bohaterów na nieznanym globie.

zagubieni w kosmosie netflix originals lost in space 2018 reboot serial 9 class="wp-image-139825"

Malownicze krajobrazy uzupełnia komputerowo wygenerowana fauna i flora. Zwiastun zaskakuje rozmachem, z jakim przygotowano reboot Lost in Space. Efekty specjalne stoją na bardzo wysokim poziomie, a kolejne kadry zapierają dech w piersiach.

Mam niedosyt po Star Trek: Discovery i jestem zaintrygowany.

Inny serial science-fiction, który na polskim rynku dystrybuowany był w zeszłym roku w ramach serii Netflix Originals, rozbudził mój apetyt na wysokobudżetowy serial o odkrywaniu kosmosu.

Star Trek: Discovery skupił się jednak bardziej na konflikcie zbrojnym Federacji z Klingonami niż na eksploracji. Lost in Space od Netfliksa może być niezłą odpowiedzią na oczekiwania fanów, którym brakowało odkrywania.

Zagubieni w kosmosie uderzają z początku w pompatyczne nuty. Po udostępnionym materiale widać jednak, że szykuje nam się produkcja familijna. Oby nie zabrakło też humoru.

zagubieni w kosmosie netflix originals lost in space 2018 reboot serial 9 class="wp-image-139813"

W rolach głównych w Lost in Space od Netfliksa wystąpią:

  • Toby Stephens (John Robinson, dowódca);
  • Molly Parker (Maureen Robinson, inżynier, pomysłodawczyni wyprawy);
  • Ignacio Serricchio (przemytnik, oddany rodzinie Robinsonów);
  • Taylor Russel (Judy Robinson, najstarsza z córek Robinsonów);
  • Mina Sundwall (Penny Robinson, córka);
  • Maxwell Jenkins (Will Robinson, najmłodszy z rodzeństwa);
  • Parker Posey (Dr Smith).

Netflix zapowiada, że w serialu pojawi się również Robot. Ta postać ma jednak wyglądać i zachowywać się inaczej, niż w oryginalnej serii.

Zagubieni w kosmosie nie będą bezpośrednią kontynuacją, a rebootem produkcji sprzed pięciu dekad.

REKLAMA

Za scenariusz odpowiadają Matt Sazam i Burk Sharpless, a serial powstanie nakładem studiów Legendary Television, Synthesis Entertainment i Applebox.

Premiera zaplanowana jest na 13 kwietnia 2018 roku. Netflix udostępni tego dnia pełny sezon. Składać się będzie na niego 10 epizodów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA