REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Zajmij się inteligencją swojego dziecka

Jak w dzisiejszych czasach wychowywane są dzieci? Często, dla przykładu pod opieką Tinky’ego Winky’ego, zostawia się je na kilka godzin dziennie przed telewizorem.

07.03.2013
19:39
Zajmij się inteligencją swojego dziecka
REKLAMA
REKLAMA

I tak mniej więcej w wielu domach wygląda rozwijanie intelektu młodych ludzi i poznawanie, jakie drzemią w nich talenty. A najmłodsze lata to okres najważniejszego rozwoju, dlatego „ABC Mądrego Rodzica: Inteligencja Twojego Dziecka” jest, mimo niejednokrotnie mało odkrywczego charakteru, potrzebną publikacją.

Autorka pisze o, tak istotnych w przypadku dziecka, stymulacjach słuchowych i wzrokowych, inteligencji językowej, kinestetycznej i emocjonalnej czy nauce poprzez zabawę. Proponuje poza tym przykładowe gry. Jest tego wszystkiego sporo i Gajda opisuje wszelkie istotne aspekty rozwoju naszej pociechy, więc poradnik przyda się nawet najlepszym opiekunom.

REKLAMA
ABC Mądrego Rodzica: Inteligencja Twojego Dziecka

„ABC Mądrego Rodzica: Inteligencja Twojego Dziecka” w formie ebooka kosztuje 19.90 zł, ale udostępniono także wersję MP3 za 22.90 zł. W tych cenach otrzymujemy kompleksowy przewodnik, który stanowi nieocenioną skarbnicę wiedzy dla wszystkich rodziców.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA