REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Audiobooki

Nie zapomnijcie odwiedzić Biedronki! Thorgal, Wiedźmin i inne polskie audiobooki są już do nabycia

Rewelacyjne słuchowiska rodzimego studia produkcji i post-produkcji dźwięku Sound Tropez są już do nabycie w każdym markecie. Dzięki promocyjnej akcji Biedronki oraz dystrybutora CDP za każdego audiobooka zapłacimy 19,99 PLN. Czy warto? Zdecydowanie! To jedne z najlepszych adaptacji, z jakimi kiedykolwiek miałem do czynienia.

16.10.2014
14:01
Nie zapomnijcie odwiedzić Biedronki! Thorgal, Wiedźmin i inne polskie audiobooki są już do nabycia
REKLAMA
REKLAMA

Od dzisiaj w każdej Biedronce znajdziecie stoiska, na których będziecie mogli nabyć szereg słuchowisk polskiego studia Sound Tropez. Każde z nich powstało na podstawie komiksów, co samo w sobie jest wyjątkowe i niepowtarzalne. Podczas przeglądania ilustrowanych opowieści wszystko mamy podane na tacy, z kolei słuchając audiobooków wiele zależy od naszej wyobraźni oraz kunsztu producentów. Z tego powodu twórcy dźwiękowych adaptacji komiksów wprowadzają do swoich dzieł postać narratora, który doskonale wywiązuje się z powierzonego mu zadania. Po kilku chwilach słuchowiska „widzi się”, jak gdyby przeglądało się karty komiksów.

thorgal sound tropez 9

Duża w tym zasługa drobiazgowości i ogromnego profesjonalizmu, z jakiego znane jest studio.

Każdy podmuch wiatru, każdy krok, każdy szelest i każdy szmer – wszystko to zostało oddane w słuchowiskach z niesamowitą dokładnością. Dzięki bogatej palecie dźwięków bardzo szybko zanurzycie się w fabułę „ożywionych” komiksów, z kolei jest się w co zanurzać. Na stoiskach w Biedronce znalazło się 9 słuchowisk na podstawie rozmaitych komiksów, z czego większość jest bardzo bliska polskiemu zjadaczowi popkultury. Każde z wydań zakupicie za 19 złotych i 99 groszy. Chociaż wciąż nie przesłuchałem całej kolekcji, mam za sobą większość z adaptacji Sound Tropez i z pełnym przekonaniem mogę napisać – są warte każdego wydanego na nie grosika.

Od siebie polecam rewelacyjnego Thorgala, w którego wcielił się Jacek Rozenek. Nad słuchowiskiem rozpływam się przy każdej sposobności, podobnie jak nad Conanem Barbarzyńcą, któremu głosu użyczył Szymon Bobrowski. Komiksowym Wiedźminem został Krzysztof Banaszyk, z kolei główna rola w słuchowisku Funky Koval przypadła Erykowi Lubosowi. Duet Abelarda Gizy i Wojciecha Tremiszewskiego to oczywiście udźwiękowieni Kajko i Kokosz, natomiast gwiazdorska obsada Żywych Trupów mówi sama za siebie - Anna Dereszowska, Maria Seweryn, Sonia Bohosiewicz, Jacek Rozenek i Janusz Chabior doskonale budują napięcie w opanowanym przez zombie świecie.

thorgal sound tropez 7

Wszystkie słuchowiska na podstawie komiksów są już do nabycia w Biedronkach.

REKLAMA

Na pewno wstąpię po pracy i uzupełnię swoją cyfrową kolekcję. Jeżeli wciąż nie jesteście przekonani, polecam zapoznać się z promocyjną witryną, jaką przygotowała Biedronka. Na niej nie tylko szczegółowo zapoznacie się z ofertą, ale możecie również przesłuchać fragmenty audiobooków. Naprawdę polecam.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA