REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Zapowiada się powrót "Z Archiwum X"?

Po kilkunastu latach przerwy być może wkrótce będziemy świadkami powrotu serialowego klasyku z lat 90. - "Z Archiwum X". Dana Walden i Gary Newman, szefowie amerykańskiej sieci telewizyjnej Fox, przyznają, że trwają na ten temat rozmowy.

19.01.2015
9:32
Zapowiada się powrót „Z Archiwum X”?
REKLAMA
REKLAMA

Przywrócenie "Z Archiwum X" jest jednym z punktów planu programowego Fox na najbliższe lata, obok m.in. rebootów innych popularnych seriali, jak choćby "Prison Break" i "24 godziny". Choć podobno zamiary są poważne, a Walden i Newman bardzo chcieliby, aby powrót doszedł do skutku, w tej chwili nic jeszcze nie jest przesądzone.

z archiwum x
REKLAMA

Najpoważniejszym problemem jest napięty grafik Davida Duchovny'ego oraz Gillian Anderson, czyli Foxa Muldera i Dany Scully - głównych bohaterów "Z Archiwum X". Oboje mają w tym roku sporo pracy przy innych serialach. Może to oznaczać opóźnienie ewentualnej realizacji rebootu lub przyczynić się do zaangażowania innych aktorów.

"Z Archiwum X" było emitowane w latach 1993-2002 i doczekało się 202 odcinków, składających się na 9 sezonów. Powstały również dwa filmy pełnometrażowe - "Pokonać przyszłość" z 1998 i "Chcę wierzyć" z 2008 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA