REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Zapowiada się świetna animacja, "Iluzjoniści". Pomóż ją wesprzeć

Na PolakPotrafi.pl jakiś czas temu rozpoczęła się kampania promująca animację "Iluzjoniści". Twórcy, którzy zbierają pieniądze na swój cel i stworzenie krótkometrażowego filmu, mają już na swoim koncie inne dokonania w tej branży. Do samego projektu udało im się zaangażować największe gwiazdy polskiego kina i dubbingu.

08.05.2015
11:03
Zapowiada się świetna animacja, "Iluzjoniści". Pomóż ją wesprzeć
REKLAMA
REKLAMA

"Iluzjoniści" mają być kolejnym wspólnym dziełem Marcina Roszczyniały i Sebastiana Kwidzińskiego, którzy zajmą się reżyserią. Ponadto każdy z nich ma dodatkowe zadania - Marcin zajmuje się animacją, a Sebastian scenariuszem. Współreżyserem, animatorem i producentem ma być Samira Baddour. W realizacji animacji pomogą im trzy głośne nazwiska. W produkcję zaangażowali się Stanisław Tym, Jan Peszek oraz Jerzy Bończak, którzy udzielą głosów trzem postaciom: Panu Parówkarzowi, Jodlovsky'emu i Majewiczowi.

Fabuła "Iluzjonistów" przeniesie widzów do XIX wieku, kiedy - jak piszą twórcy - " magia cyrku oraz sztuka iluzji zawładnęły wyobraźnią ludzi". Trzech iluzjonistów, czyli Pan Parówkarz, Jodlovsky i Majewicz spotykają się ze sobą jak co roku na festiwalu magii cyrku. Ich rozgrywka pomiędzy sobą przynosi nieoczekiwany finał.

Twórcy animacji potrzebują 12 tysięcy złotych. Na tę chwilę zebrali zaledwie 650 złotych, ale do końca projektu jest jeszcze 50 dni. Kwota potrzebna jest na stworzenie 30 postaci, które wystąpią w filmie oraz zbudowanie scenografii. Ponadto po zakończeniu zdjęć potrzebny jest montaż, korekcja barwna, a także przygotowanie autorskiej ścieżki dźwiękowej do animacji. Twórcy zapowiadają, że jeśli uda im się zebrać więcej pieniędzy niż potrzebują wypożyczą na okres zdjęciowy dodatkowy i lepszy sprzęt, który jeszcze bardziej podniesie jakość produkcji.

iluzjoniści

"Iluzjonistów" wspierać można już od złotówki. Aby to zrobić wystarczy wejść na oficjalną stronę projektu na platformie PolakPotrafi.pl.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA