REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Seria makabrycznych morderstw wstrząśnie Canal+. Zobacz zwiastun serialu „Zasada przyjemności”

Rodzina oryginalnych seriali Canal+ powiększa się. Zbrodnie, brutalność, pościgi, tajemnica, śledztwo - to wszystko obiecuje „Zasada przyjemności”. Zobacz zapowiedź serialu.

28.05.2019
18:28
zasada przyjemnosci zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Całość stanowi koprodukcję krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Akcja będzie się rozgrywać w Warszawie, Odessie i Pradze, zaś fabuła została osnuta wokół wielowątkowego policyjnego śledztwa, którego początkiem są morderstwa młodych kobiet w wyżej wymienionych miejscach. Ciała zostają odnalezione na plaży w Odessie, na Bulwarze Wiślanym w Warszawie oraz na deskach praskiego teatru. Pozostawione przez morderców tropy zmuszają do współpracy trójkę śledczych z Polski, Ukrainy i Czech: Marię, Viktora i Serhija.

Canal+ pokaże 9 czerwca o godzinie 21:00 w paśmie odkodowanym dwa pierwsze odcinki serialu. „Zasadę przyjemności” będzie można również oglądać w serwisach nc+ GO i nc+ GO TV. Właśnie 9 czerwca od godz. 12:00, abonenci platformy nc+ będą mogli zobaczyć cztery z dziesięciu odcinków serialu. W każdym kolejnym tygodniu na wymienionych platformach będą pojawiać po dwa nowe odcinki. Oznacza to, że ich abonenci zobaczą epizody z tygodniowym wyprzedzeniem w stosunku do premiery antenowej.

Scenariusz serialu napisał Maciej Maciejewski, autor dwóch sezonów „Gliny”. Z kolei reżyserem i showrunnerem produkcji został Dariusz Jabłoński odpowiedzialny wcześniej za „Gry wojenne” czy też „Fotoamatora”.

REKLAMA

Na ekranie ujrzymy zaś aktorów z trzech różnych państw - z Polski, Czech i Ukrainy. Z rodzimych nazwisk w obsadzie znaleźli się Małgorzata Buczkowska, Robert Gonera, Dawid Czupryński, Mirosław Baka, Urszula Grabowska, Piotr Machalica, Magdalena Boczarska oraz Mirosław Haniszewski. Ponadto na ekranie pojawią się również Karel Roden („Krucjata Bourne’a”, „Hellboy”) i Sergey Strelnikow.

„Zasada przyjemności” od 9 czerwca na antenie Canal+.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA