REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Zaz zagra aż dwa koncerty w Polsce. Artystka wystąpi w przyszłym roku

Francuska wokalistka Zaz pojawi się w Polsce w przyszłym roku na dwóch koncertach. Ulubienica polskiej publiczności zagra dzień po dniu w Warszawie i Krakowie. Zaz pracuje właśnie nad nową płytą studyjną, której zwieńczeniem będzie trasa koncertowa na początku następnego roku.

16.05.2018
11:31
zaz
REKLAMA
REKLAMA

Isabelle Geffroy zadebiutowała początkowo jako wokalistka bluesowej formacji Fifty Fingers. Później grała jeszcze z zespołem Don Diego, z czasem rozpoczęła jednak solową karierę jako Zaz. Kariera Geffroy wystrzeliła osiem lat temu, gdy wydała swoją pierwszą płytę. Album odniósł oszałamiający sukces we Francji. Dwa miesiące po premierze krążek pokrył się złotem, a singiel „Je veux” został przebojem lata. W Polsce płyta uzyskała miano podwójnej platyny.

Wraz z kolejnymi longplayami Zaz zyskała sławę także w innych częściach Europy. Francuska wokalistka znana jest jako wulkan koncertowej energii. Dlatego zainteresowanie jej występami na żywo jest zawsze bardzo duże.

Zaz zagra w Polsce koncerty 22 lutego na warszawskim Torwarze i dzień później na Tauron Arena Kraków.

Można się na nich spodziewać zupełnie nowego materiału, ponieważ artystka pracuje właśnie nad kolejnym, póki co niezatytułowanym albumem. Zaz na każdym kolejnym krążku zachowywała soulową wrażliwość, którą łączyła z akustycznymi brzmieniami i ludowymi francuskimi melodiami.

REKLAMA

Sprzedaż biletów na koncerty Zaz startuje już wkrótce, 22 maja o 11:00.

Dostępne będą w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn oraz na różnych portalach zajmujących się sprzedażą biletów m.in. Biletomat, Ebilet, TicketPro i Eventim.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA