REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka
  3. Dzieje się

Nikt na to nie zasłużył, każdy tego potrzebował. Ruszył casting do internetowego show Zbigniewa Stonogi

„Witajcie w świecie spełniających się marzeń. W świecie Stonoga Show” — mówi Zbigniew Stonoga w filmiku, w którym opowiada o swoim najnowszym projekcie. O co chodzi?

21.07.2020
18:36
zbigniew stonoga show talent program
REKLAMA
REKLAMA

W świecie showbiznesu mało co potrafi mnie już zdziwić. Tym większe ukłony przesyłam w kierunku Zbigniewa Stonogi, który swoją internetową karierę (pato)streamera postanowił przekuć w projekt, obok którego trudno przejść obojętnie. Na czym będzie polegać „Stonoga Show”, do którego właśnie zaprosił internautów?

Witajcie w świecie Zbigniewa Stonogi. I zapnijcie pasy, bo szykuje się odlot.

Zbigniew Stonoga, kontrowersyjny polski przedsiębiorca, działacz polityczny (w 2015 r. startował w wyborach do parlamentu — bezskutecznie) i aktywista („zasłynął” m.in. z upublicznienia akt tzw. afery podsłuchowej), a od jakiegoś czasu również twórca internetowy, ogłosił swój najnowszy projekt. Jest nim „Stonoga Show”, czyli internetowe talent show, w którym każdy chętny będzie mógł zaprezentować swoje muzyczne umiejętności:

Witajcie w świecie spełniających się marzeń. W świecie Stonoga Show. W świecie, w którym każda gwiazda ma prawdziwą szansę zaświecić swoim blaskiem.

— zapowiada Zbigniew Stonoga w umieszczonym na Facebooku filmiku.

Dziennie na moim profilu gości ponad 10 milionów osób, czyli więcej niż w większości stacji telewizyjnych. Dlatego właśnie zapraszam was do pierwszego w Polsce — i pewnie Europie —internetowego talent show. To pierwszy tego typu program tworzony przez samych uczestników: każdy uczestnik jest jednocześnie wykonawcą, jurorem oraz widownią.

— tłumaczy autor projektu.

Do naszej przygody zapraszam każdego kto chce sprawdzić się w konkursie muzycznym — obojętnie czy wokalistę czy instrumentalistę, solo, czy w duecie, a może i zespole. Zgłoście się do nas.

— apeluje.

Na czym będzie polegać „Stonoga Show”? Program ma mieć 3 etapy.

Jak zapowiada autor, „Stonoga Show” będzie się składać z trzech etapów. Pierwszy z nich to etap selekcji internetowej:

Na podany adres mailowy (zbigniew.stonoga@icloud.com) przesyłajcie do nas swoje demo — z nich wybierzemy uczestników 5 programów, z których wybierzemy pierwszych 8 uczestników konkursu krajowego.

— tłumaczy Stonoga.

Jak się okazuje, nie ma nic za darmo: na drugim etapie uczestnicy będą musieli wykupić „pakiet startowy” — czymkolwiek on jest, bo na ten temat nie podano żadnych szczegółów:

Drugi etap to eliminacje terenowe. Przyjedziemy do wielu miast w Polsce, aby tam wybrać pozostałych 24 uczestników konkursu krajowego. W tym etapie będą brały udział osoby, które wykupią pakiet startowy.

— słyszmy w zapowiedzi programu.

Trzeci etap to konkurs krajowy — osiem odcinków, w których co tydzień będziemy eliminować 3 uczestników. Tak wybierzemy najlepszego uczestnika, który otrzyma nagrodę główną — 100 tys. zł i nagranie płyty. Zapraszamy, zgłaszajcie się!

— przekonuje Zbigniew Stonoga.

To jak, kochani? Kto planuje wysłać demo?

REKLAMA

*Zdjęcie główne: Facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA