REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Zdjęcia do filmu o Wonder Woman rozpoczną się jeszcze w tym roku

Premiera pierwszego filmu o przygodach Wonder Woman zapowiedziana jest na czerwiec 2017, wszystko wskazuje na to, że zdjęcia do tej produkcji ruszą już jesienią tego bieżącego roku. Grana przez Gal Gadot postać zadebiutuje na srebrnym ekranie w innym obrazie - "Batman v Superman: Dawn of Justice".

23.02.2015
10:28
wonder woman
REKLAMA
REKLAMA

Choć Wonder Woman jest jedną z najpopularniejszych superbohaterek, postać ta nigdy wcześniej nie pojawiła się w żadnym aktorskim filmie kinowym. Warner Bros. dopiero teraz dostrzegło w niej potencjał, co zaowocować ma jej gościnnymi występem w "Batman v Superman: Dawn of Justice", gdzie będziemy mogli zobaczyć także innych członków Ligi Sprawiedliwych, oraz poświęconą jej w całości trylogią, której pierwsza część wejdzie na ekrany kin w 2017 roku i do której zdjęcia rozpoczną się już jesienią tego roku.

REKLAMA
wonder woman 3

Niewiele na razie wiadomo na temat tej produkcji. Do roli tytułowej wybrana została Gal Gadot (znana między innymi z piątej i szóstej części"Szybkich i wściekłych"), zaś reżyserem filmu będzie Michelle MacLaren, która reżyserowała odcinki „Gry o tron”, „Żywe trupy” („The Walking Dead”) oraz „Breaking Bad”.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA