REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Fani chcieli „Zemo Cut”, więc Disney im go dał. Taniec z „The Falcon and The Winter Soldier” to hit internetu

Widzowie byli zachwyceni zabawną sceną z Danielem Brühlem w roli Helmuta Zemo w nowym serialu Disney+. Poczuli niedosyt, któremu dali upust w memach, oraz domagali się więcej materiału. I tak też się stało. Zapętlona, dłuższa wersja trafiła na oficjalny kanał Marvela na YouTube i w niecały dzień nabiła ponad 2 miliony wyświetleń.

09.04.2021
16:16
Disney posłuchał fanów. Zobacz przekomiczny taniec Zemo Cut [WIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Internauci po raz kolejny udowodnili, jak wielką mają siłę przebicia. Po głośnej petycji z tysiącami podpisów Zack Snyder wypuścił reżyserską wersję „Ligi Sprawiedliwości” na platformie HBO Max. Fani serialu w uniwersum Marvela stworzyli hashtag #ReleaseTheZemoCut i choć efekty nie są aż tak spektakularne jak w przypadku #ReleaseTheSnyderCut, to na pewno ucieszyły każdego.

Scena tańca pojawiła się w trzecim odcinku serialu „The Falcon and The Winter Soldier”. Snobistyczny arystokrata zabrał Falcona i Zimowego Żołnierza na wyspę Madripoor, gdzie mieli szukać nowej formuły Serum Superżołnierza. W pewnym momencie trafiają do klubu. Poniżej możecie zobaczyć, czym to się skończyło.

Komizm całej sceny polegał nie tylko na sztywnych ruchach Zemo, ale i na kontraście. Barona Helmuta Zemo pamiętamy jako głównego antagonistę, który chciał zniszczyć Avengersów w filmie „Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów”. W serialu platformy Disney+ poznajemy go od nieco innej, bardziej humorsytecznej strony.

Aktor Daniel Brühl przyznał w wywiadzie dla Entertainment Weekly, że scena była zupełnie improwizowaną reakcją na tańczący tłum.

REKLAMA

„Poczułem bit i pomyślałem, że Helmut siedział w więziennej celi w Niemczech przez lata. Musiał więc trochę zluzować i pokazać swoje ruchy. Bardzo podobała mi się reakcja Anthony'ego (Mackiego, Falcona – red.) i Sebastiana (Stana, Zimowego Żołnierza – red.). Byłem pewny, że to wytną” powiedział.

Serial „The Falcon and The Winter Soldier” skupia się na przygodach przyjaciół Kapitana Ameryki i przypadł do gustu widzom nie tylko za sprawą „Zemo Cut”. To drugi serial z Marvel Cinematic Universe, który 19 marca zagościł na niestety niedostępnej w Polsce platformie Disney+. Pierwszym była „WandaVision”.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA