REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Mamy pierwszego zwycięzcę Złotych Globów. Mark Zuckerberg już teraz może świętować

Otwarcie gali Złote Globy 2018 będzie można obejrzeć bezpośrednio na Facebooku i Instagramie. W tym roku prawa do transmisji z czerwonego dywanu zdobyły dwa portale Marka Zuckerberga. Twitter musi obejść się smakiem.

03.01.2018
9:00
złote globy 2018 gdzie obejrzeć facebook instagram transmisja czerwony dywan golden globes
REKLAMA
REKLAMA

Złote Globy 2018 zostaną rozdane już w najbliższy weekend. Transmisję z rozpoczęcia imprezy i tzw. czerwonego dywanu będzie można obejrzeć w internecie 8 stycznia (w nocy z niedzieli na poniedziałek), pomiędzy północą a 2 nad ranem polskiego czasu.

Złote Globy 2018 na Facebooku i Instagramie.

W zeszłym roku za transmisję otwarcia gali rozdania Złotych Globów odpowiadał serwis Twitter. Tegoroczną edycję będzie można oglądać w innych serwisach społecznościowych - na Facebooku i na Instagramie. Wideo na żywo pojawi się na oficjalnym profilu Golden Globes.

Możliwość prowadzenia transmisji na żywo w serwisie Instagram z pewnością była dla Hollywoodzkiego Stowarzyszenia Prasy Zagranicznej łakomym kąskiem. Profil w serwisie Instagram, na którym pojawi się transmisja, obserwuje 220 mln ludzi. Cały serwis Twitter ma zaś ok. 330 mln użytkowników.

Relacja na żywo i wideo w 360 stopniach - Złote Globy 2018 w social media.

Oprócz relacji na żywo na profilu Golden Globes w serwisie Facebook pojawią się inne materiały wideo, w tym nakręcone w 360 stopniach. Relacja będzie prowadzona również w serwisie Instagram, gdzie pojawią się materiały na żywo, a oficjalne Instagram Story poprowadzi Laura Marano.

W zeszłym roku Twitter podczas transmisji brał pod uwagę pytania użytkowników portalu i zadawał je gościom. W tym roku Facebook ma w podobny sposób animować swoją społeczność, a osoby odpowiedzialne za transmisję będą uwzględniać komentarze widzów.

Złote Globy 2018 - transmisja online w Polsce tylko z czerwonego dywanu.

REKLAMA

Transmisja w serwisach społecznościowych Facebook i Instagram nie będzie obejmować jednak całej imprezy, a tylko jej rozpoczęcie. Na czerwonym dywanie celebryci będą odpowiadali na rozmaite pytania i brali udział w sesjach fotograficznych. Potem nastąpi rozdanie nagród, którego nie będzie można tak łatwo obejrzeć.

Gala rozdania nagród podczas 75. edycji imprezy organizowanej przez Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej rozpocznie się tuż po transmisji z czerwonego dywanu i poprowadzi ją Seth Meyers. Niestety ta najważniejsza część wieczoru nie będzie transmitowana w serwisach społecznościowych. Prawa do transmisji ma amerykańska telewizja NBC, która nie udostępnia jej online w naszym kraju.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA