Złoty Glob dla "Idy" Pawła Pawlikowskiego? Bardzo możliwe!
Ostatnio informowaliśmy was o tym, że "Ida" okazała się być najlepszym filmem obcojęzycznym zdaniem Stowarzyszenia Krytyków Filmowych z Los Angeles (LAFCA). Dzisiaj mamy kolejną dobrą wiadomość. Właśnie okazało się, że film Pawła Pawlikowskiego powalczy o Złoty Glob w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. Polski kandydat do Oscara zdobywa same sukcesy.

REKLAMA