REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Audiobooki

Zmęczony czytaniem? Posłuchaj audibooków 50% taniej na Nexto

Promocja dotyczy audiobooków Świata Książki i będzie trwała jeszcze do końca miesiąca. Przeceny są niemałe a książek mrowie, ale czy to się opłaca?

12.03.2013
7:49
Zmęczony czytaniem? Posłuchaj audibooków 50% taniej na Nexto
REKLAMA

Nexto oferuje wybrane książki z gwarancją najniższej ceny. To nie do końca prawda, chociaż rzeczywiście ceny są niewygórowane. Jako przykład weźmy pierwszą pozycję z listy, czyli „Co się wydarzyło tej małej dziewczynce”, sensacyjny thriller szwedzkiej dziennikarki Asy Lantz.

REKLAMA

Nexto oferuje audiobooka w cenie 15,90 zł (poprzednio 29,90 zł). Identyczną cenę można jednak znaleźć również w innych, elektronicznych księgarniach, choćby na Virtualo, gdzie aktualnie obowiązuje taka sama, 47 % promocja i niecałe 16 złotych za nagranie. Swoją drogą w wypadku tej książki samodzielne czytanie opłaca się zdecydowanie bardziej. W księgarni TaniaKsiążka.pl powieść można kupić za jedyne 16,39 zł. Różnica jest spora.

Sięgnijmy po kolejne nagranie. Tym razem „Wędrówkę przez słońce”, trudną powieść o współczesnym niewolnictwie. Audiobook jest oferowany z ponad 40% rabatem, za 15,90 zł. I rzeczywiście, nagranie bywa droższe, choćby na Audioteka.pl, gdzie kosztuje 26,90 zł, jednak ponownie Virtualo oferuje identyczną cenę, a drogi zwyczajowo Empik nawet kilkadziesiąt groszy taniej – 15,49 zł.

REKLAMA

Podobne różnice mają miejsce również w wypadku innych książek w ramach upustu na pozycje Świata Książki. Promocja i owszem, jest, natomiast najniższe ceny nie zawsze. Czy to źle?

Niekoniecznie bowiem hasło "gwarancja najniższe ceny" na Nexto to nie tylko hasełko dla tłuszczy ale konkretna akcja. Jeśli ktoś znajdzie u konkurencji tańszego audiobooka, Nexto zwróci mu różnicę w formie punktów nexpresso naliczonych na konto klienta (za której można zakupić później książki z asortymentu). Drugą opcją jest zwrot pieniędzy na konto podane przez kupującego. W wypadku powyższej przeceny na pozycje ze Świata Książki można urwać nawet kilkanaście złotych. Jeśli ktoś lubi takie łowy, tutaj znajdzie wszystkie przecenione audiobooki. Darz bór!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA