REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Znamy datę premiery 4 sezonu serialu Gra o Tron

HBO ujawniło datę premiery jednego z najpopularniejszych seriali fantasy – Gry o Tron. Pierwszego odcinka 4 sezonu możemy spodziewać się 6 kwietnia 2014 roku, ale to nie wszystko. Już w najbliższą sobotę przed premierą True Detectiv, będziemy mogli także obejrzeć zwiastun najnowszej serii Gry o Tron.

10.01.2014
10:17
Znamy datę premiery 4 sezonu serialu Gra o Tron
REKLAMA

Ja już zacieram rączki i czekam z niecierpliwością. Może w Polsce „zima nie nadchodzi”, ale do Westeros puka już w wielkie drzwi. Serial, oparty o serię książek (Pieśń Lodu i Ognia) George’a R. R. Martina, cieszy się ogromną popularnością, co daje swoje odzwierciedlenie w wynikach oglądalności.  Trzykrotnie nominowany do Emmy serial, swoim finałowym odcinkiem zgromadził przed telewizory 6.3 miliona widzów. Wydaje się to może małą liczbą w porównaniu do sukcesu Under The Dome, ale dodajmy jeszcze fakt, że Gra o Tron to najczęściej piracony serial, co daje łączny wynik 12.2 mln.

REKLAMA
Gregor Góra Clegane

W nowym sezonie Gry o Tron, oprócz dobrze nam znanych twarzy zobaczymy także nowe jak: Joel Fry (jako Hizdahr zo Loraq), Roger Ashton-Griffiths (jako Mace Tyrell), Pedro Pascal (jako Prince Oberyn Martell), Indira Varma (jako Ellaria Sand), Yuri Kolokolnikov (jako Styr, Magnar z Thenn) oraz gwiazda Sherlocka - Mark Gatiss jako Tycho Nestoris. Niektórzy z kolei zastąpią aktorów znanych z wcześniejszych sezonów, tzn. Michiel Huisman zastąpi Eda Skreina jako Daario Naharis oraz Hafthor Julius Bjornsson wystąpi jako Gregor “Góra” Clegane zamiast Ian Whyte’a.

REKLAMA

6 kwietnia oprócz premiery Gry o Tron zobaczymy także, nowy odcinek 3 sezonu Veep (Figurantka) i pierwszy odcinek nowego serialu – Silicon Valley – od Mike’a Judge, twórcy m.in Beavis and Butt-head oraz King Of The Hill. Pozostaje więc tylko czekać, na koniec jeszcze najlepsze cytaty z serialu, miłej zabawy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA