REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Znamy datę premiery filmu "Piękna i bestia" oraz wiemy, kto jeszcze dołączy do Emmy Watson

Od jakiegoś czasu wiadomo, że Disney robi kolejny film live-action, odświeżając znaną baśń, którą zaadaptował kilkadziesiąt lat temu jako animację. Disneyowska "Piękna i bestia" swoją pierwszą premierę miała ponad 20 lat temu, bo w roku 1991. Teraz przyszedł czas na nową wersję, która ukaże się jednak w 2017 roku, a dokładnie 17 marca.

17.03.2015
9:20
Znamy dokładą premierę Pięknej i bestii oraz wiemy, kto jeszcze wystąpi w filmie
REKLAMA
REKLAMA

W tytułowe role wcielą się Emma Watson i Dan Stevens. Obok tej znanej dwójki wystąpi Luke Evans, który zagra Gastona, mężczyznę starającego się zdobyć serce Belli. Każdy, kto zna tę baśń pamięta zapewne, że niebagatelną rolę odegrała w niej... zastawa stołowa. Świat obiegła dziś informacja, że znaną i lubianą Panią Imbryk zagra Emma Thompson, znana na przykład z roli Sybilli Trelawney z cyklu o Harrym Potterze.

piękna i bestia
REKLAMA

W rolę ojca Belli wcieli się natomiast Kevin Kline, który podbił moje serce w "Rybce zwanej Wandą" i "Francuskim pocałunku". "Piękną i bestię" wyreżyseruje Bill Condon, odpowiedzialny za „Dreamgirls” i sagę „Zmierzch”.

Po ostatniej disneyowskiej produkcji, "Kopciuszku", można mieć nadzieję, że zapowiada się równie wspaniałe widowisko, o ile nie jeszcze lepsze. A to dopiero początek. Podobno w niedługim czasie spodziewać się możemy aktorskiej wersji "Księgi Dżungli" i dalszej części "Alicji w Krainie Czarów".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA