REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Znamy datę premiery serialu "The Path". Jest też pierwszy teaser

Zapowiadający się niezwykle ciekawie serial dramatyczny od Hulu, "The Path", doczekał się pierwszego teasera. Sam w sobie nie jest on szczególnie interesujący, ujawnia za to datę premiery tej produkcji. 

09.12.2015
14:52
Znamy datę premiery serialu The Path. Jest też pierwszy teaser
REKLAMA
REKLAMA

Znany z "Breaking Bad" Aaron Paul w roli głównego bohatera, partnerująca mu Michelle Monaghan, a oprócz tego między innymi Rockmond Dunbar, Sarah Jones czy Hugh Dancy. Z taką obsadą, trudno nie mieć wobec "The Path" wysokich oczekiwań. Jeszcze nie do niedawna nie było wiadomo, kiedy przekonamy się, czy produkcji Hulu uda się im sprostać. Dziś, dzięki publikacji pierwszego, króciutkiego teasera produkcji, dowiedzieliśmy się przynajmniej tego.

REKLAMA

Swoją premierę "The Path" będzie miał w środę, 30 marca 2016 roku. Dziesięcioodcinkowy serial będzie historią rodziny, której członkowie są aktywistami kontrowersyjnego kultu. Każdy epizod "The Path" ma skupiać się na zarysowaniu relacji pomiędzy nimi i religijnych wpływach na ich codzienność.

O nowej produkcji "The Path" cały czas wiemy w gruncie rzeczy niewiele, a do premiery pozostało już niewiele czasu. W ciągu kilku, może kilkunastu dni do sieci powinien trafić pełny zwiastun tej produkcji, który - miejmy nadzieję - rozwieje nieco aurę tajemnicy, którą jest owiana.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA