REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Znamy daty polskich premier "Rogue One: A Star Wars Story" i "Star Wars: Episode VIII"!

Drodzy fani Star Wars, nie macie na co narzekać. Jak się okazuje premiera "Rogue One: A Star Wars Story" odbędzie się w Polsce zaledwie dzień później niż premiera światowa, a "Star Wars: Episode VIII" zagości w rodzimych kinach w tym samym dniu. "Rouge One..." zobaczymy już 15 grudnia 2016 roku, a VIII część Gwiezdnych wojen 14 grudnia 2017 roku.

28.01.2016
13:25
Znamy daty polskich premier "Rogue One: A Star Wars Story" i "Star Wars: Episode VIII"!
REKLAMA
REKLAMA

Informacja pojawiła się na facebookowym fanpage'u Star Wars. Możecie zapoznać się z nią poniżej.

REKLAMA

"Rouge One: A Star Wars Story" jest pierwszym spin-offem z trzech dotychczas zaplanowanych, które będą ukazywać się kolejno na przestrzeni lat. Akcja filmu będzie rozgrywać się przed wydarzeniami z "Nowej nadziei". W obrazie zobaczymy szturmowców w czarnych kostiumach, tzw. Death Troopers. W nowym filmie z uniwersum Gwiezdnych wojen pojawią się nowe myśliwce i AT-AT-y,  a także poznamy kolejnego droida, który będzie jednym z bohaterów produkcji. W "Rouge One..." powróci także Darth Vader, który będzie jedną z ważniejszych postaci w filmie.

VIII część "Gwiezdnych wojen" będzie kontynuacją "Przebudzenia mocy", VII epizodu Star Wars, który miał premierę w ubiegłym roku. Reżyserem produkcji będzie Rian Johnson. Na ekranie ponownie zobaczymy Adama Drivera, Daisy Ridley, Oscara Isaaca, Johna Boyegę i Carrie Fisher.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA