REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Znamy tytuł czwartych "Transformersów". I wiemy, kogo w nich zobaczymy

"Age of Extinction" - tak będzie brzmiał podtytuł kolejnej części filmu "Transformers", wybrany spośród czterech propozycji, o których dyskutowano przed kilkoma dniami. Reżyser Michael Bay oznajmił również, że w czwartej odsłonie pojawią się dinoboty. 

04.09.2013
13:12
Znamy tytuł czwartych „Transformersów”. I wiemy, kogo w nich zobaczymy
REKLAMA

Na podstawie wykupionych przez producentów filmu domen internetowych, spekulowano, że najnowszy sequel "Transformersów" może nosić tytuł "Last Stand", "Future Cast" lub "Apocalypse". Wkrótce jednak wyszło na jaw, że Hasbro zarezerwowało jeszcze jeden adres - właśnie "Age of Extinction". Dziś Paramount Pictures oficjalnie przyznało, że tak będzie brzmiała nazwa czwartej części filmu. Jednocześnie szefowie wytwórni potwierdzili wczorajsze doniesienia, jakoby miały pojawić się w nim dinoboty.

REKLAMA
Transformers-Dinobots

Dinobty to należące do Autobotów roboty, potrafiące przekształcać się w dinozaury. W serialu animowanym wystąpiło ich pięć: Grimlock (transformujący w Tyranozaura), Slag (Triceratops), Sludge (Apatozaur), Snarl (Stegozaur) i Swoop (Pterodaktyl). W komiksach pojawił się jeszcze jeden - Paddles (Elasmozaur). Na tę chwilę nie wiemy, jaką rolę odegrają Dinoboty w "Age of Extinction".

REKLAMA
Optimus Prime

Ogłoszono także nazwiska zwycięzców programu "Transformers 4 Chinese Actors Talent Search Reality Show" - są nimi Byron Li, Austin Lin, Teresa Daley oraz Chandice Zhao. Cała czwórka wystąpi w najnowszej odsłonie filmu obok Marka Wahlberga, Stanleya Tucci, Jacka Reynora, Li Bingbing i Han Genga. Za scenariusz po raz kolejny odpowiedzialny jest Ehren Kruger. Premiera "Age of Extinction" zapowiedziana jest na czerwiec 2014.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA