REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. YouTube

Znasz to uczucie, gdy kończy się twój ulubiony serial? Zobacz, jak sobie z tym poradzić

Znacie to uczucie, kiedy wasz ulubiony serial się kończy, a wy nie umiecie znaleźć sobie miejsca? Zastanawiacie się, jak potoczyły się losy waszych bohaterów i czy kiedykolwiek jeszcze znajdziecie serial, który ponownie tak mocno was wciągnie.

29.09.2015
11:40
Znasz to uczucie, gdy kończy się twój ulubiony serial? Zobacz, jak sobie z tym poradzić
REKLAMA
REKLAMA

Jeśli cierpicie po stracie ukochanego serialu, jesień jest idealnym czasem, by ukoić ten ból. Wrzesień, październik i listopad to miesiące nowości telewizyjnych. Nie wszystkie z nich, ale zapewne część można włączyć do swojej ramówki. Twórcy jednego z kanałów serwisu BuzzFeed postanowili pokazać, co dzieje się z widzem, którego ukochany serial właśnie dobiegł końca. Trzeba przyznać, że analiza tego zjawiska jest bardzo trafna. Mnie samej wielokrotnie zdarzało się być w takim stanie (tak jak i po przeczytaniu serii jakichś książek), by potem odrodzić się na nowo wraz z kolejnym świetnym tytułem.

REKLAMA

Binge-watching jeszcze bardziej sprzyja takim zachowaniom, kiedy nie jesteśmy w stanie otrząsnąć się i z serialowego świata przejść do rzeczywistości. Jedyna rada to nie oglądać? Nie, wziąć przykład z bohaterki wideo.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA