REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

Zobacz, jak 4 minuty mogą zmienić całe życie

To wideo nie ma co prawda 4 minut, ale to o nie się tutaj rozchodzi. Bo te 4 minuty, mogą zmienić twoje życie albo uświadomić ci, co jest w nim tak naprawdę ważne. Co lubisz. Dlaczego z kimś jesteś. W studio znalazło się 12 osób, których zadaniem było patrzeć sobie w oczy właśnie przez 4 minuty. Twórcy filmu chcieli udowodnić, że kontakt wzrokowy może zbliżyć dużo bardziej, niż nam się wydaje.

05.03.2015
10:03
Wideo, które pokazuje, jak 4 minuty mogą zmienić twoje życie
REKLAMA
REKLAMA

6 różnych par usiadło naprzeciwko siebie i miało po prostu się na siebie patrzeć. Wśród tych, na których przeprowadzono eksperyment, znalazły się młode małżeństwa, ludzie nowo poznani, ale też ci, będący ze sobą ponad 50 lat. Wideo z jednej strony jest dowcipne, z drugiej zaś naprawdę wzruszające. Zażenowanie związane z tym, że ktoś patrzy na nas długo potrafi nie znikać, nawet, gdy bardzo dobrze tego kogoś znamy. A co dopiero nawiązywać bezustanny kontakt wzrokowy przez 4 minuty. One potrafią trwać wieczność.

REKLAMA

Reakcje osób występujących w filmie są różnorodne, ale na głównym planie pojawia się rozczulenie, wzruszenie, akceptacja, miłość. To bardzo pozytywne doświadczenie zarówno dla oglądających jak i pewnie dla tych biorących udział. Najbardziej urocze jest chyba najstarsze małżeństwo, ale mężczyzna, który mówi o tym, jak dobrze jest po prostu siedzieć i patrzeć na swoją żonę też chwyta za serce. Zresztą, obejrzyjcie sami.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA