REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Zobacz ostatni zwiastun filmu „Hobbit: Bitwa Pięciu Armii”

„Hobbit: Bitwa Pięciu Armii” to bez wątpienia najbardziej wyczekiwany film grudnia, a dla niektórych pewnie i całego roku. W Sieci dostępny jest już jego ostatni, dwu i pół minutowy zwiastun. Co tu dużo gadać - ciarki gwarantowane. 

12.12.2014
10:24
Zobacz ostatni zwiastun filmu „Hobbit: Bitwa Pięciu Armii”
REKLAMA

Oficjalnie „Hobbit: Bitwa Pięciu Armii” na świecie zadebiutuje już za pięć dni, 17 grudnia, w Internecie dostępne są już jednak pierwsze recenzje szczęśliwców, którzy mieli możliwość uczestniczyć w pokazach przedpremierowych. Opinie są podzielone, choć dominują raczej głosy wychwalające ostatnią część tej epickiej trylogii. Wśród wad wymieniane są przede wszystkim: nadmiernie przeciągnięta scena bitwy, zbędny patos i zatrzęsienie efektów komputerowych, od którego aż bolą oczy. Czyli nic, czego wcześniej w filmach Petera Jacksona byśmy nie widzieli. Jestem dobrej myśli.

REKLAMA

REKLAMA

„Hobbit: Bitwa Pięciu Armii” na ekrany polskich kin wejdzie w 26 grudnia. W obsadzie zobaczymy między innymi Iana McKellena, Martina Freemana, Richarda Armitage'a, Christophera Lee, Hugo Weavinga, Orlando Blooma, Grahama McTavisha, Cate Blanchett i Benedicta Cumberbatcha. Za reżyserię odpowiedzialny jest Peter Jackson, a za scenariusz Fran Walsh, Philippa Boyens oraz Guillermo del Toro. Film ma trwać 144 minuty, z czego około jednej trzeciej zajmie tytułowa bitwa.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA