REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Zobacz pierwszy teaser "Jurassic World"

Do Sieci trafił pierwszy teaser "Jurassic World", choć nie jest to jeszcze to, na co wszyscy miłośnicy "Parku Jurajskiego" czekają. Trwa raptem kilkanaście sekund i jest w gruncie rzeczy jedynie zapowiedzią dłuższego zwiastuna, który będziemy mogli obejrzeć już w najbliższy piątek. 

24.11.2014
9:22
jurassic world
REKLAMA

Niemniej, na bezrybiu i rak ryba - to pierwszy od dłuższego czasu konkretny materiał związany z zapowiedzianym na 2015 rok "Jurassic World". I nawet jeżeli jest krótki, uderza w dziwne, nostalgiczne struny, a tych kilka zaprezentowanych scen nie wypada szczególnie interesująco, to przynajmniej nareszcie możemy z bliska przyjrzeć się najnowszej, czwartej już odsłonie "Parku Jurajskiego".

REKLAMA

Akcja "Jurassic World" będzie rozgrywać się 22 lata po pierwszej części serii. Po raz kolejny przeniesiemy się na wyspę Isla Nublar, gdzie znajduje się jedna z największych atrakcji turystycznych świata - park rozrywki, w którym żyją przywrócone do życia dinozaury. Zatrudnieni tam naukowcy eksperymentują z kodem genetycznym, tworząc zupełnie nowy gatunek, łączący cechy welociraptora i tyranozaura. Zwierze wymyka się spod kontroli i ucieka z parku.

REKLAMA
jurassic world

W obsadzie filmu są miedzy innymi Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Nick Robinson, Ty Simpkins, Jake Johnson, Judy Greer i Katie McGrath. Reżyserem jest Colin Trevorrow ("Na własne ryzyko"), który wspólnie z Rickiem Jaffa, Amandą Silver i Derekiem Connollym odpowiada również za scenariusz. Światowa premiera "Jurassic World" odbędzie się 12 czerwca 2015 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA