REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Zobacz trailer nowego filmu Roberta Zemeckisa, "The Walk", z Josephem Gordonem-Levittem

W Sieci wylądował niedawno trailer filmu "The Walk", w którym w główną rolę wcielił się Joseph Gordon-Levitt. Za reżyserię odpowiedzialny będzie Robert Zemeckis, którego znamy z kultowej serii "Powrót do przyszłości". Zemeckis jest też współautorem scenariusza wraz z Christopherem Brownem. Film ma mieć swoją premierę w Polsce 2 października 2015 roku.

10.12.2014
10:22
Zobacz trailer nowego filmu Roberta Zemeckisa, „The Walk”, z Josephem Gordonem-Levittem
REKLAMA

"The Walk" ma być historią opartą na faktach i opowiadającą o mężczyźnie, który w roku 1974 przeszedł po linie pomiędzy wieżami World Trade Center. Występ Philippe'a Petit trwał 45 minut, a podczas niego performer szedł, tańczył, kładł się na linie. Mężczyzna znajdował się nad ziemią na wysokości 400 metrów.

REKLAMA

REKLAMA

Po zobaczeniu zwiastuna filmu, trudno nie przypomnieć sobie viralowego wideo o dwóch chłopakach, urban exprolerach, którzy włamali się do Shangai Tower, by wejść na sam jej szczyt. To, wyczyn Philippe'a Petit i trailer nowego filmu, "The Walk" robią wrażenie. Coś niesamowitego. Tylko dla widzów o mocnych nerwach. Z niecierpliwością czekam na film.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA