REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Zobacz trailer nowej zabawnej animacji "Zootopia" od Disneya

"Zootopia" to nowa pełnometrażowa animacja Walt Disney Animation Studios, która na ekranach kin zadebiutuje w przyszłym roku. Reżyserem filmu jest Byron Howard, odpowiedzialny za takie produkcje jak "Piorun" i "Zaplątani". Scenariusz do "Zootopii" napisał Jared Bush.

12.06.2015
9:31
Zobacz trailer nowej zabawnej animacji "Zootopia" od Disneya
REKLAMA
REKLAMA

Nowy film animowany Disneya będzie opowiadał o świecie, w którym żyją same zwierzęta, a człowiek nigdy nie istniał. Zwierzęta nabyły jednak te cechy, które charakterystyczne są dla ludzi. Prowadzą też tryb życia odpowiedni dla człowieka. Lisy, zające, owce, kozy i inne zwierzaki potrafią rozmawiać, korzystają z nowoczesnych technologii, pracują i chodzą odpowiednio ubrane.

REKLAMA

Trailer "Zootopii" zapowiada świetną rozrywkę. Sam zwiastun jest bardzo zabawny, a to znaczy, że po filmie też możemy spodziewać się odpowiedniej dawki humoru. Zapowiedź "Zootopii" nie przedstawia co prawda jeszcze scen z filmu, a tylko wprowadza w jego fabułę i klimat, ale już wiem, że będzie to jedna z obowiązkowych pozycji w 2016 roku. Animacja do polskich kin ma zawitać w marcu przyszłego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA