REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Zobacz zwiastun filmu z trasy koncertowej Coldplay

W Internecie pojawił się właśnie pierwszy zwiastun filmu, będącego zapisem z koncertu Coldplay, który odbył się w Sony Studios w Los Angeles. Wśród materiałów dodatkowych znajdzie się między innymi 8 teledysków i całe "Ghost Stories" w wykonaniu live. 

20.10.2014
11:18
Zobacz zwiastun filmu z trasy koncertowej Coldplay
REKLAMA

REKLAMA

Reżyserem filmu jest Paul Dugdale, który z Coldplay współpracował już przy okazji świetnie przyjętego "Coldplay Live 2012". "Ghost Stories Live 2014" zostało nagrane w marcu tego roku, podczas premierowego koncertu najnowszej płyty brytyjskiego kapeli. Urywki mogliśmy obejrzeć już wcześniej, bowiem w maju zostały udostępnione szerszej widowni. Premiera filmu odbędzie się 24 listopada, jednak przedpremierowe zamówienia można składać już teraz, za pośrednictwem iTunes lub sklepu Coldplay. Każdy, kto się na to zdecyduje, otrzyma w zamian dwa kolejne fragmenty.

REKLAMA

Na płycie znajdywać się będzie także pełny album "Ghost Stories" w wersji live, nagrany pomiędzy kwietniem i lipcem podczas koncertów w Londynie, Sidney, Paryżu, Kolonii, Nowym Jorku i Los Angeles, oraz 8 teledysków - w tym dwa nigdy wcześniej nie publikowane.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA