REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Nie żyje Rick Genest, znany również jako Zombie Boy. Miał 32 lata

Rick Genest, znany również jako Zombie Boy, nie żyje. Rozpoznawalny dzięki swoim oryginalnym tatuażom model popełnił samobójstwo. Miał 32 lata.

03.08.2018
10:02
Zombie Boy Lady Gaga
REKLAMA
REKLAMA

Jego tatuaże były czymś zupełnie nowym w show biznesie. W mainstreamowej sztuce nikt wcześniej nie miał rysunków na całym ciele, w tym także na twarzy. Zwłaszcza przedstawiających ludzki szkielet i wnętrzności.

Rick Genest, czyli Zombie Boy, nie żyje.

32-letni model popełnił samobójstwo. O jego śmierci poinformowało kilka zagranicznych mediów, a sytuację potwierdziła montrealska policja. Zdarzenie skomentowała także Lady Gaga, która na swoich mediach społecznościowych zamieściła emocjonalne wpisy.

To właśnie Lady Gaga pomogła zaistnieć Genestowi dla szerszej publiczności. W 2011 r. Zombie Boy wystąpił w teledysku do jej singla Born This Way. Następnie zagrał także m.in. w klipie do utworu Sabotaż Honoraty Skarbek oraz filmie 47 roninów. Udzielał się także jako DJ.

Rick Genest urodził się w 1985 r. w kanadyjskiej prowincji Quebec.

Gdy był nastolatkiem, wykryto u niego guza mózgu, którego usunięto bez poważniejszych komplikacji. Widmo śmierci zmieniło jego podejście do życia; postanowił zostać alternatywnym artystą, angażując się choćby w scenę punk rocka.

REKLAMA

Pierwszy tatuaż zrobił w wieku kilkunastu lat. Od tamtej pory regularnie przyozdabiał ciało kolejnymi rysunkami. W chwili śmierci był rekordzistą pod względem liczby tatuaży z kośćmi oraz wizerunkiem insektów, których miał odpowiednio 139 i 136.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA