REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Czekacie na "Zoolander 2"? W Sieci pojawił się zwiastun

Bena Stillera, podobnie jak Adama Sandlera albo się kocha, albo nienawidzi. O ile Sandlera znieść nie mogę, Stiller jest jednym z moich ulubionych amerykańskich aktorów komediowych. Widziałam prawie wszystkie filmy z jego udziałem i zawsze z przyjemnością oglądam kolejny bądź wracam do starych.

03.08.2015
9:54
Czekacie na "Zoolander 2"? W Sieci pojawił się zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

W 2001 roku Ben Stiller wystąpił w "Zoolanderze". Komedia zyskała bardzo kontrowersyjne opinie. Do tej pory jedni bronią jej zawzięcie, porównując humor "Zoolandera" do produkcji z Sachą Baronem Cohenem, inni przekonują, że film jest po prostu prymitywny, a zaprezentowane w nim gagi prostackie. Ile ludzi, tyle opinii, ale skoro już od jakiegoś czasu wiadomo, że powstanie "Zoolander 2" można założyć, że taka treść trafia do masowego odbiorcy. Po 14 latach od części pierwszej, możemy zobaczyć zapowiedź kontynuacji "Zoolandera".

REKLAMA

Zapowiada się, że wszystko odbędzie się w starym stylu. Bohaterem kolejnej części "Zoolandera" będzie, jak sama nazwa wskazuje, Derek Zoolander, którego gra Ben Stiller. Zoolander, jak pamiętamy z produkcji z 2001 roku, jest wziętym modelem, który ma rzesze fanów i potrafi podbić serce każdego, zarówno mężczyzn jak i kobiet. W pierwszej części Derek traci pozycję z powodu swojego konkurenta, wschodzącą gwiazdę mody, Hansela, którego grał Owen Wilson.

"Zoolander 2 " do kin wejdzie w 2016 roku (światowa premiera zapowiedziana jest na 11 lutego 2016). Reżyserem filmu, podobnie jak części pierwszej, jest Ben Stiller, a za scenariusz odpowiedzialny jest Justin Theroux.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA