REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Sekretne zwiastuny 3. sezonu „Westworld” na stronie Incite

Kilka dni temu w sieci zadebiutował finalny zwiastun 3. sezonu „Westworld” od HBO. Jak się jednak okazuje, to nie jedyna zapowiedź serialu. Fan produkcji odkrył kilka kolejnych klipów.

24.02.2020
11:33
Nowe zwiastuny 3 sezonu Westworld. Ukryte trailery promocją serialu
REKLAMA
REKLAMA

Użytkownik Reddita ukrywający się pod nickiem MTC_Chickpea wszedł na stronę fikcyjnej firmy Incite znanej z serialu, która pojawiła się w sieci w listopadzie 2019 roku. Jej zadaniem jest promocja produkcji. Jak się okazuje, twórcy zamieścili na niej trzy krótkie klipy.

Co prawda nie ma na nich nowych scen czy innych materiałów.

Wszystko już widzieliśmy. Jednakże twórcy postanowili pobawić się różnymi konwencjami. Pierwszy z nich wygląda normalnie:

Drugi przypomina materiały promocyjne firmy Incite:

A trzeci to istna komedia romantyczna:

Wszystkie te filmiki zadebiutowały na stronie IncitelInc, a żeby w nie wejść wystarczy kliknąć w zakładkę Privacy Act i wykazać się odrobiną cierpliwości. Po chwili odpali się pierwsze wideo.

O czym będzie 3. sezon „Westworld”?

Tytułowy Westworld to park rozrywki, w którym ludzie mogą spełniać swoje najmroczniejsze fantazje. Mieszkają w nim bowiem androidy, za których krzywdzenie uczestnikom „zabawy” nic nie grozi. Zgodnie z zapowiedziami HBO, 3. sezon „Westworld” będzie składał się z 8 odcinków. W ich trakcie zobaczymy powstanie sztucznej świadomości i narodziny nowej formy życia na Ziemi. Należy więc oczekiwać, że jak zwykle będzie niepokojąco i mrocznie.

Kolejne odsłony serialu pojawiają się w dwuletnich odstępach czasowych. 1. sezon „Westworld” swoją premierę miał w 2016 roku. Kontynuacja pojawiła się w 2018 roku.

Premiera 3. sezonu „Westworld” w HBO i HBO GO już 15 marca 2020 roku.

Na ekranie zobaczymy znane postacie, jak chociażby Dolores (Evan Rachel Wood), Maeve (Thandie Newton), Mężczyzna w czerni (Ed Harris), Bernard (Jeffrey Wright), czy Charlotte (Tessa Thompson).

REKLAMA

Pojawi się też wiele nowych twarzy. Do członków obsady „Westworld” dołączają bowiem Aaron Paul, Vincent Cassel, Lena Waithe, Scott Mescudi, Marshawn Lynch, John Gallagher Jr, Michael Ealy i Tommy Flanagan.

Dwa pierwsze sezony „Westworld” znajdziecie na platformie HBO GO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA