REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Zwiastun "BFG: Bardzo Fajny Gigant" zachwyca wizualnie

Po teaserze, w sieci nareszcie udostępniony został pełny zwiastun filmu Disneya "BFG: Bardzo Fajny Gigant". Nie da się ukryć, że jest bardzo zachęcający.

06.04.2016
10:26
Zwiastun BFG: Bardzo Fajny Gigant zachwyca wizualnie
REKLAMA
REKLAMA

Opublikowany przed trzema miesiącami teaser, choć niewiele krótszy od pełnego zwiastuna, zapowiadał nastrojową bajeczkę, nie odsłaniając najlepszych kart, jakie przygotowali dla nas twórcy "BFG". Trailer, który właśnie pojawił się w Sieci, uchyla rąbka tajemnicy, pozwalając nam zerknąć przez dziurkę od klucza do magicznej krainy zamieszkałej przez Olbrzymy. I cóż, trzeba przyznać, że prezentuje się ona oszałamiająco. Zresztą sprawdźcie sami.

REKLAMA

"BFG: Bardzo Fajny Gigant" to opowieść o małej dziewczynce i tajemniczym Olbrzymie, który odkrywa przed nią piękno i tajemnice niezwykłej krainy. Reżyserem filmu jest Steven Spielberg, za zdjęcia odpowiedzialny jest dwukrotnie nagrodzony Oscarem - za "Szeregowca Ryana" i "Listę Schindlera" Janusz Kamiński, a muzykę skomponował John Williams. O ile fabuła nie zapowiada się szczególnie porywająco, to oprawa audio-wizualna będzie niewątpliwie jednym z największych atutów tej produkcji Disneya. Widowisko trafi do kin jeszcze w tym roku, polska premiera zapowiedziana jest na 1 lipca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA