REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Marvel podkręca atmosferę. Oto pierwszy zwiastun filmu „Ant-Man”!

W Marvel Studios nie próżnują. Wraz z wejściem w 2015 rok wytwórnia chce przypomnieć światu o stojącym w cieniu Avengersów „Ant-Manie”, wydając pierwszy teaser trailer nadchodzącej produkcji. Jeszcze więcej nowego super-bohatera dostaniemy z kolei… już jutro!

05.01.2015
12:38
Marvel podkręca atmosferę. Oto pierwszy zwiastun filmu „Ant-Man”!
REKLAMA
REKLAMA

Jak w przypadku znamienitej większość teaser trailerów, również mocno poszatkowany materiał filmowy „Ant-Mana” niewiele nam mówi. Mamy zlepek rozmaitych scen przedstawiających głównych bohaterów – Scotta Langa (Paul Rudd) oraz Hanka Pyma (Michael Douglas). Widzimy fragment laboratorium tego drugiego, ale próżno szukać tytułowego Ant-Mana. Ze zwiastuna możemy jednak wywnioskować, że podawane wcześniej informacje jakoby Scott Lang był na bakier z prawem nie utraciły niczego ze swojej aktualności.

REKLAMA

Mało, prawda? Na całe szczęście to dopiero początek atrakcji, jakie przygotowali dla internautów w Marvel Studios. Już jutro dostaniemy pierwszy pełnoprawny zwiastun filmu „Ant-Man”. Jeżeli ten będzie przynajmniej w połowie tak dobry jak materiały reklamowe nadchodzących Avengersów, jestem kupiony. Na ten moment przygody Scotta Langa wydają mi się największą niewiadomą całego filmowego uniwersum Marvela i nie mogę się doczekać, aby na własne oczy zobaczyć więcej szczegółów.

„Ant-Man” będzie miał światową premierę 16 lipca 2015 roku. Polacy wybiorą się do kin zaledwie dzień później.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA