REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Zwiastun "The Death of Superman Lives: What Happened" - Nicolas Cage też był Supermanem

Podczas, gdy świat wariuje na punkcie "Batman v Superman: Dawn of Justice", gdzieś po cichutko w Sieci wychodzi zwiastun filmu dokumentalnego o nigdy nie zrealizowanej produkcji Superman Lives. Dzięki Jonowi Schneppowi i jego "The Death of Superman Lives: What Happened?", legendarny w kręgach fanów Burtona i Supermana film, ma szansę chociaż na chwilę zabłysnąć. Brzmi nieciekawie? To wyobraźcie sobie, że scenariusz do Superman Lives pisał Kevin Smith, a w głównego bohatera miał wcielić się Nicolas Cage.

25.07.2014
21:29
Zwiastun „The Death of Superman Lives: What Happened” – Nicolas Cage też był Supermanem
REKLAMA

Zwiastun "The Death of Superman Lives: What Happened?" ujawnia grafiki koncepcyjne, zakulisowe rozmowy, przygotowywane efekty specjalne oraz wywiady z Burtonem, Smithem i Grantem Morrisonem – twórcą komiksów (m.in. „All-Star Superman”, „New X-Men” i  „Justice League of America”). Schneppowi brakuje jeszcze 85 tys. dolarów do ukończenia swojego dzieła, dlatego też prosi o pomoc finansową na fanbacked.com.

REKLAMA

REKLAMA

Nicolas Cage, jako Superman wydaje się teraz dosyć śmieszną koncepcją, ale przyznam szczerze, że ogromnie chciałbym zobaczyć film oparty o fabułę komiksów „Death of Superman”, z takimi postaciami jak Lex Luthor, Brainiac (w postaci pająka) i Doomsday. Projekt został wstrzymany na początku XXI wieku, ale już od połowy lat 90-tych zaczęły się problemy nawet z rozpoczęciem kręcenia "Superman Lives". Film nigdy nie powstał, ale dzięki "The Death of Superman Lives" możemy chociaż poznać szczegóły upadku tego (ekhm) oryginalnego projektu z Supermanem w długich włosach i twarzą Nicolasa Cage'a.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA