REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Zwiastun filmu "Naznaczony: rozdział 3" pełen jump scenes

Pierwszy zwiastun filmu "Naznaczony: rozdział 3" ("Insidious: Chapter 3") już pojawił się w Sieci. Czuć od niego starym olejem i przypalony kotletem, ale podczas oglądania go pewnie podskoczycie nie raz. Po odejściu Jamesa Wana miałem obawy, że ta seria horrorów powinna już się skończyć, ale z "Naznaczonym" jest jak z chipsami - powiedzenie "ostatni" nie oznacza końca.

24.10.2014
11:50
Zwiastun filmu „Naznaczony: rozdział 3” pełen jump scenes
REKLAMA

Wan odmówił kręcenia kolejnej części "Naznaczonego" i przyjął ofertę od producentów "The Conjuring" oraz "Fast and the Furious 7". Na szczęście na placu boju pozostał Leigh Whannell, scenarzysta poprzednich filmów zasiadł także na stołku reżyserskim. Whannell wykorzystał to, co było najlepsze w "Naznaczonym", czyli porządną dawkę jump scenes. Mimo, że spodziewamy się ich dużo wcześniej (w zwiastunie widać to wyraźnie), te i tak powodują u nas chęć skoczenia pod sufit.

REKLAMA

Fabuła filmu "Naznaczony: rozdział 3" dzieje się przed wydarzeniami z poprzednich części, co widać chociażby po tym, że medium Elise (Lin Shaye) jest wciąż żywa i drze się wniebogłosy jak każdy normalny człowiek. Tym razem jednak nie ujrzymy już na ekranie rodziny Lambertów, zamiast tego akcja skupi się na Elise Rainier oraz jej "drużynie" łapaczy duchów, którzy badają sprawę nastolatki (Stefanie Scott) nawiedzanej przez piekielną istotę. Premiera "Naznaczonego: rozdział 3" przewidziana jest na 29-go maja 2015 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA