REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Zwiastun Guardians of The Galaxy już w sieci i… jest cudowny!

Wszystkim już na pewno ulżyło, gdyż zwiastun Guardians of The Galaxy w końcu się pojawił. Podczas programu Jimmy Kammel Live! po raz pierwszy pokazano pełny zwiastun kolejnego filmu Marvela i teraz spokojnie można już oddychać, coś zjeść, wypić i zrelaksować się. Pozostało nam jeszcze pójść do kina.

19.02.2014
9:02
strażnicy galaktyki mcu marvel cinematic universe streszczenie
REKLAMA

Nerwowe oczekiwanie na zwiastun Guardians of The Galaxy trwało dobry tydzień, gdy tylko ogłoszono datę premiery trailera wszyscy zaczęli obgryzać paznokcie. Wczoraj udostępniono piętnastosekundowy teaser i ludzie zaczęli już mdleć. Teaser był genialny i powodował mimowolne skurcze mięśnie twarzy, a jaki jest pełny zwiastun?

REKLAMA

Na tyle fantastyczny, że ja już przebieram nogami w oczekiwaniu na premierę filmu w Polsce (światowa premiera 1 sierpnia 2014). Guardians of The Galaxy mogą okazać się jeszcze większym hitem niż Iron Man czy Thor, a główni bohaterowie zapewne tak samo zaskarbią sobie serca widzów jak Tom Hiddleston (Loki) czy Robert Downey Jr. (Iron Man). No dobra, to o czym jest ten film, którym wszyscy się jarają?

Guardians of The Galaxy rozszerza filmowe uniwersum Marvela i przenosi akcję w kosmos. Na wytłumaczenie komiksowej rzeczywistości poświęcę więcej czasu – w końcu uniwersum filmowe tylko zahacza o te komiksowe - jedyne co musicie teraz wiedzieć to to, że akcja filmu skupia się na Peterze Quillu (Chris Pratt), który dzięki kradzieży potężnego artefaktu wzbudza gniew Ronana (Lee Pace) i staje się obiektem poszukiwań przez łowców głów.

guardians of the galaxy
REKLAMA

Tak się składa, że Ronan jest głównym szwarccharakterem i zagraża całemu wszechświatu, więc Peter nie ma innego wyjścia jak tylko połączyć swe siły z kosmicznymi wyrzutkami, czyli: Rocket Racoonem (Bradley Cooper udzielił głosu) – gadający szop, który zmieliłby was na papkę dzięki swojemu arsenałowi podręcznemu; Grootem (Vin Diesiel udzielił głosu) – drzewopodobnej postaci; tajemniczą Gamorą (Zoe Saldana) – wojowniczką, świetnie wyszkoloną w walce wręcz oraz szukającym zemsty Draxem Niszczycielem (Dave Bautista, jako Drax Destroyer). Ten kwintet ma za zadanie pokonać Ronana i stać się znanymi w całym wszechświecie Obrońcami Galaktyki (Guardians of the Galaxy).

Jak widzicie, ciekawa z nich gromadka, a co za tym idzie Guardians of the Galaxy obiecują świetną zabawę, lekki humor (w końcu głównymi postaciami jest gadające drzewo i strzelający ze wszystkiego kosmiczny szop) i wartką akcję – co widzimy w zwiastunie. Lista złych postaci nie kończy się jednak na Ronanie, w pozostałych rolach zobaczymy Karen Gllian (jako Nebulę), Benicio Del Toro (The Collector, którego widzieliśmy już w Thor: The Dark World) oraz prawdopodobnie Thanosa, który mignął nam szybko w Avengers. Rozumiem, że jesteście kupieni i widzimy się w kinie?

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA