REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Seriale

Zwiastun nowych Muppetów od ABC zapowiada genialną produkcję

Któż nie zna i nie kocha Muppetów? Nie ma chyba nikogo, kogo nie bawiłby ten humor i kto nie znałby sztandarowych postaci, takich jak Kermit czy jego trudna miłość, Miss Piggy. Ostatnio media obiegła informacja, że "The Muppets" wracają do telewizji dzięki stacji ABC. Teraz do Sieci trafił ich pierwszy trailer.

13.05.2015
9:26
Zwiastun nowych Muppetów od ABC zapowiada genialną produkcję
REKLAMA
REKLAMA

Muppety, czyli połączenie marionetek i lalek, zostały stworzone przez Jima Hensona. Pierwszy raz pojawiły się na małym ekranie w roku 1969 w programie "Ulica Sezamkowa". Dziesięć lat później zadebiutowały w filmie kinowym, "Wielka wyprawa Muppetów". Po sukcesie produkcji wyreżyserowano kolejny z udziałem tych dowcipnych stworzeń. Ostatni powstał w ubiegłym roku i nosił tytuł "Muppety: Poza prawem". W międzyczasie na przełomie lat 70. i 80. ubiegłego stulecia emitowano program "The Muppet Show".

//

Nowa produkcja ABC, "The Muppets", zadebiutować ma jesienią tego roku. Emisja programu będzie odbywać w każdy wtorek wieczorem. Nowe "Muppety" będą przeznaczone dla bardziej dorosłego widza, w przeciwieństwie do choćby "Ulicy Sezamkowej" kierowanej do najmłodszych. Bohaterowie będą opowiadać o swoich związkach, pracy i prawdziwym życiu, bowiem serial ma mieć formę mockumentu, czyli fikcji udającej dokument o charakterze satyrycznym.

REKLAMA

Trzeba przyznać, że zwiastun zapowiada naprawdę genialny powrót Muppetów. Jest zabawnie, czasem dwuznacznie, ironicznie, jest humor sytuacyjny i gry słowne. Nic tylko czekać, aż jesienią Kermit, Miss Piggy, Miś Fazi, Gonzo i wielu innych trafi na małe ekrany. Będzie pysznie!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA