REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Zwiastun odcinka specjalnego "Sherlocka" sprawił, że chcę, aby nadeszła już zima

To właśnie w zimę doczekamy się emisji specjalnego odcinka serialu "Sherlock", który będzie inny niż wszystkie dotychczasowe. Najnowszy epizod produkcji utrzymany będzie w wiktoriańskim stylu i dwaj główni bohaterowie, Sherlock i Watson, przeniosą się do XIX wieku.

08.10.2015
9:30
Zwiastun odcinka specjalnego "Sherlocka" sprawił, że chcę, aby nadeszła już zima
REKLAMA
REKLAMA

Odcinek specjalny swoją premierę będzie miał 25 grudnia 2015 roku. Ten ma poprzedzić emisję kolejnego, czwartego już sezonu serialu, w skład którego wejdą zwyczajowo trzy odcinki. W Sieci wylądował kolejny trailer zapowiadający świąteczny odcinek i trzeba przyznać, że ponownie robi on ogromne wrażenie. Chciałoby się wręcz, aby twórcy pokusili się o pełnometrażowy film utrzymany w tym stylu, choć długość odcinków "Sherlocka" jest w pełni satysfakcjonująca. Oglądając nowy zwiastun czuć atmosferę podejrzliwości, niebezpieczeństwo. To będzie naprawdę emocjonujące i ryzykowne śledztwo.

REKLAMA

Aż szkoda, ze cały sezon nie rozegra się w epoce wiktoriańskiej. Choć doceniam pomysł na przeniesienie bohaterów stworzonych przez Arthura Conana Doyle'a do czasów współczesnych, to nie miałabym nic przeciwko chwilowemu powrotowi do klasyki. A tymczasem czekam po prostu na świąteczny epizod.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA