REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Jest i on: pierwszy zwiastun "Star Wars: Rogue One"

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, dziś pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun filmu „Łotr Jeden. Gwiezdne wojny – historie”, czyli po prostu "Star Wars: Rogue One". Możecie obejrzeć go poniżej.

07.04.2016
14:11
łotr 1
REKLAMA
REKLAMA

Zwiastun "Star Wars: Rogue One" po raz pierwszy został wyemitowany podczas dzisiejszego wydania programu „Good Morning America”, a zaraz potem trafił do sieci. Tym razem dostaliśmy niespełna dwie minuty materiału. Wygląda to naprawdę efektownie - odejście od Jedi, Sithów i Mocy może być złotym strzałem dla uniwersum "Gwiezdnych wojen". Zobaczcie zresztą sami.

Co wiemy o "Star Wars: Rogue One"?

star wars rogue one zwiastun class="wp-image-67776"

Będzie to pierwszy z trzech zaplanowanych spin-offów "Gwiezdnych wojen". Opowiadać będzie o śmiałej misji grupy Rebeliantów, którzy zamierzają wykraść plany pierwszej Gwiazdy Śmierci. Akcja filmu, który ma być utrzymany w konwencji heist, osadzona będzie pomiędzy wydarzeniami z „Zemsty Sithów” i „Nowej nadziei”. „Łotr Jeden. Gwiezdne wojny – historie” - tak bowiem, jak dowiedzieliśmy się dzisiaj, brzmieć będzie polski tytuł produkcji - trafi do kin 15 grudnia 2016 roku. Jego reżyserem jest Gareth Edwards, a za scenariusz odpowiada Chris Weitz. W obsadzie znaleźli się między innymi Felicity Jones, Mads Mikkelsen, Ben Mendelsohn, Forest Whitaker, Alan Tudyk i Donnie Yen.

Co po "Rogue One"?

REKLAMA
zwiastun star wars rogue one class="wp-image-67777"

Dotychczas wiemy o czterech kolejnych filmach osadzonych w uniwersum "Gwiezdnych wojen". Wśród nich są dwie kolejne części trzeciej trylogii (tzw. "trylogii sequeli"), zapoczątkowanej "Przebudzeniem Mocy" oraz dwa - nie licząc "Rouge One" - spin-offy, które poświęcone będą postaciom Hana Solo oraz Bobby Fetta. Na tym jednak, najprawdopodobniej, się nie skończy. Disney zamierza bowiem produkować nowe widowiska ze świata "Gwiezdnych wojen" tak długo, jak długo ludzie będą chcieli je oglądać. Ambitne plany mówią o przynajmniej jednym nowym filmie każdego roku. W założeniach mają to być zarówno historie z głównego nurtu fabuły, jak i wątki poboczne, opowiadające między innymi o postaciach drugoplanowych i początkach bohaterów z kolejnych trylogii.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA