REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Królowa Elżbieta II wraca z wdziękiem. Nowy zwiastun serialu The Crown

Serialowa opowieść o rządach królowej Elżbiety II już niedługo pojawi się na naszych telewizorach. Netflix właśnie opublikował zwiastun drugiego sezonu The Crown.

06.11.2017
19:45
Królowa Elżbieta wraca z wdziękiem. Nowy zwiastun serialu The Crown
REKLAMA
REKLAMA

The Crown opowiada o królowej Elżbiecie II. Akcja zaczyna się od 1947 roku, ale opowieść nie mówi tylko o jej panowaniu i ciężarze tytułowej korony. Historia pokazuje losy kobiety, która została królową i musi poradzić sobie nie tylko z nowymi obowiązkami, ale również z komplikującym się życiem osobistym.

Namiastkę tych trudności możemy zobaczyć w zwiastunie 2. sezonu The Crown.

The Crown Netflix class="wp-image-94313"

Drugi sezon przybliży lata 1956-1964. Ten okres pokrywa się z kadencją premiera Harolda Macmillana. W serialu ma pojawić się Michael C. Hall (serialowy Dexter), który wcieli się w ówczesnego prezydenta Stanów Zjednoczonych, Johna F. Kennedy'ego. Niedawno pojawiła się informacja, że w trzecim i czwartym sezonie Elżbietę zagra inna aktorka. Oliva Colman zastąpi Claure Foy. Ta ostatnia wicieliła się w królową w dwóch pierwszych seriach.

Drugi sezon zostanie zrealizowany przez twórców, którzy odpowiadali za pierwszą serię. Scenariusz przygotował Peter Morgan, producentem pozostał Andy Harris, a część odcinków wyreżyseruje Stephen Daldry. W serialu występują między innymi Matt Smith (Philip Mountbatten), John Lithgow (Winston Churchill).

REKLAMA

2. sezon The Crown będzie miał swoją premierę już 8 grudnia w serwisie Netflix.

The Crown zdobył 2 Złote Globy i aż 13 nominacji do nagrody Emmy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA