REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Co byś zrobił, gdyby do twojego miasteczka przybyły mityczne stworzenia? Tidelands - zwiastun

Co byś zrobił, gdyby to właśnie do twojego miasteczka przybyły mityczne stworzenia i obwieściły ci, że przejmują w nim rządy? To pytanie jest myślą przewodnią, którą pokazuje nam zwiastun Tidelands, australijskiej nowości od Netfliksa.

22.11.2018
10:35
zwiastun Tidelands
REKLAMA
REKLAMA

Do miasteczka Orphelin Bay powraca po 10 latach młoda kobieta, która spędziła 10 ostatnich lat w zakładzie poprawczym. Spokój i cisza miejscowości szybko jednak zostają zakłócone po odkryciu ludzkich zwłok. Od tego momentu na wierzch zaczynają wychodzić tajemnice i mroczne sekrety społeczności zamieszkującej odosobnioną część zatoki.Oficjalny zwiastun Tidelands obiecuje nam serial, który opowie o mitycznych stworzeniach w wersji dla dorosłych. Widzowie nie mają co liczyć na radosne i uśmiechnięte syreny w stylu disneyowskiej Małej syrenki.

Wśród obsady zobaczymy między innymi grającą w serialu główną bohaterkę Charlotte Nest, Elsę Pataky, którą możecie kojarzyć między innymi z czterech części Szybkich i wściekłych, Aarona Jakubenko czy Petera O’Briena. Twórcami serialu i scenariusza są Stephen M. Irwin oraz Leigh McGrath.

Co ciekawe, tematyka i pomysł uderzająco przypominają serial Syrena, który miał swoją premierę zaledwie kilka miesięcy temu. Emitowany w Polsce przez HBO serial cieszył się na tyle dużą popularnością, że w trakcie emisji produkcji zamówiono drugi sezon.

Mimo uderzającego podobieństwa, a może trochę dzięki niemu, Tidelands zapowiadają się intrygująco, szczególnie dla fanów Syreny. Być może będzie to świetna odskocznia w oczekiwaniu na drugą odsłonę przygód Ryn, Bena i Maddie.

REKLAMA

Tidelands będzie miał swoją premierę 14 grudnia wraz ze sporą porcją nowości Netfliksa. Tego dnia na platformie pojawią się między innymi osławiona Roma Alfonso Cuarona, 3. sezon Podróżników czy też odcinek świąteczny Chilling Adventures of Sabrina. Jeśli więc martwiliście się o to, że nie będziecie mieli co oglądać w trakcie przerwy świątecznej, to możecie spać spokojnie. Netflix z pewnością oderwie was przynajmniej na chwilę od szału przygotowań.

Tidelands obejrzycie już 14 grudnia na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA