REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Związek, podryw, seks – ebooki tłumaczą, co i jak

Księgi związków, podrywu i seksu dla mężczyzn oraz kobiet – brzmi tandetnie, lecz w rzeczywistości są to naprawdę wartościowe ebooki.

27.02.2013
21:52
Związek, podryw, seks – ebooki tłumaczą, co i jak
REKLAMA
REKLAMA

Ogromnym atutem obu pozycji jest to, iż są po prostu ciekawe i lekko napisane. Autorzy nie przynudzają, serwują ciekawe anegdoty i okazują się rzeczowi. Nie mamy do czynienia z poradami w stylu „powiedz jej, że ma piękne oczy, a ściągnie dla ciebie majtki przez głowę”. Skupiono się bowiem bardziej na budowaniu własnego charakteru. W przypadku mężczyzn chodzi przede wszystkim o niezachwiane ego, walkę z kobiecymi gierkami i zaprzestanie funkcjonowania jako „miły koleś”. Ważne jest także bycie szczerym, przy jednoczesnym zachowaniu pewnych spraw dla siebie. Zawsze wiedziałem, że Hank z „Californication” będzie dobrym wzorem do naśladowania.

REKLAMA

Jeśli chodzi natomiast o księgę dla kobiet, Krzysztof Król i Jan Gajos nie pozostawiają złudzeń: gdy kobieta nie będzie atrakcyjna dla mężczyzny pod względem fizycznym, to nigdy, nawet mimo masy innych zalet, nie stworzy z nim szczęśliwego związku. Konieczne jest tym samym ciągłe dbanie o wygląd. Ale i docenianie, proszenie faceta o pomoc (oba elementy wzmacniają nasze wybujałe ego) czy szacunek. Kobieta, która chce wzbudzić uwagę przedstawicieli płci pięknej inaczej, powinna mieć długie włosy – przytoczone są nawet wyniki badań, które to potwierdzają, ale nie trzeba być naukowcem, żeby to doskonale wiedzieć. Znajdziemy między innymi także rozdział pod tytułem „Co nie jest atrakcyjne dla mężczyzn?” z podrozdziałami „To, że jesteś męska” lub „Krytykowanie”.

I jedna, i druga księga rzeczywiście może stanowić bardzo przydatną wiedzę dla mężczyzn i kobiet. Jestem raczej sceptyczny, co do poradników tego typu, aczkolwiek te zaoferowane przez ebookpoint.pl trafiają w sedno i prezentują ciekawe treści poparte rzeczową argumentacją i niejednokrotnie faktami historycznymi. Do kupienia tutaj i pod tym adresem.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA