REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix /

Zwierzęta nocy to jeden z moich ulubionych thrillerów. Od dziś możecie obejrzeć go na Netfliksie

Do katalogu Netfliksa trafił film Zwierzęta nocy. To świetne kino, łączące w sobie takie gatunki jak thriller i dramat. W rolach głównych Amy Adams i Jake Gyllenhaal.

20.09.2018
13:18
zwierzeta nocy
REKLAMA
REKLAMA

Film Zwierzęta nocy (Nocturnal Animals) swoją premierę miał w 2016 r. Twórcą scenariusza i reżyserem obrazu jest Tom Ford.

Jeśli lubicie klimaty rodem z filmów Davida Lyncha wymieszane z motywami z dreszczowców Hitchcocka oraz wrażliwością Almodovara, to nowy film Toma Forda jest absolutnie dla was. - tak o filmie pisał w swojej recenzji Przemek Dobrzyński.

Amy Adams wciela się w rolę Susan Morrow, właścicielkę galerii sztuki. Pewnego dnia Susan otrzymuje przesyłkę z powieścią napisaną przez byłego męża. Kobieta znajduje w lekturze wątki odwołujące się do jej życiorysu. Z kolei Jake Gyllenhaal gra w filmie podwójną rolę Tony'ego Hastingsa i Edward Sheffield.

Zwierzęta nocy - twórcy

Nazwisko Toma Forda znane jest z pewnością osobom interesującym się modą. Słynny projektant pracował m.in. dla domów mody Gucci i Yves Saint Laurent. W 2009 r. Ford nakręcił swój debiutancki film - Samotnego mężczyznę, z Colinem Firthem w roli głównej. Autorem zdjęć do filmu jest Seamus McGarvey. Scenariusz powstał na podstawie powieści Austina Wrighta.

REKLAMA

W Zwierzętach nocy, oprócz Adams i Gyllenhaala, zagrali także m.in.: Michael Shannon, Aaron Taylor-Johnson, Isla Fisher, Ellie Bamber czy Armie Hammer, znany z filmu Tamte dni, tamte noce.

Zwierzęta nocy znajdziecie w serwisie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA