REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

101 piosenek na Dzień Kobiet

Wszystkim naszym Czytelniczkom składamy najlepsze życzenia z okazji Dnia Kobiet, a do naszych życzeń niewątpliwie przyłącza się załoga Spotify, które przygotowało specjalną składankę. 

08.03.2013
13:57
101 piosenek na Dzień Kobiet
REKLAMA
REKLAMA

Gest Spotify, jakkolwiek bardzo miły, jest też troszeczkę rozczulający. Składanka składa się bowiem z luźno powiązanej ze sobą grupy kawałków, spośród których część traktuje o "niezaprzeczalnej wyższości kobiet", część opowiada o "nieszczęśliwej miłości do mężczyzny", a grono to dobija kilkanaście piosenek, które po prostu w tytule mają słowo "kobieta", "dziewczyna" i inne odmiany.

Jakkolwiek kryterium doboru piosenek dość jasno pokazuje, że DJ Spotify był dziś trochę stereotypowo myślącym leniuszkiem, efekt powinien być zadowalający. Na liście znalazło się bowiem sto utworów z typowo "babskiej" muzyki, które powinny przypaść do gustu większości słuchaczek bez względu na indywidualne gusta.

REKLAMA

Na liście znalazły się piosenki z różnych epok, a więc momentami lata 50', poprzez Peggy Lee i Arethę Franklin przechodzą w nowoczesne kompozycje Lady Gagi, Rihanny czy Davida Guetty. Jak to mówią: wszystkim kobietom kwiatki, pralinki, piosenki.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA