REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

125 e-booków i audiobooków 50% taniej tylko do północy

Tylko dzisiaj 50% taniej zakupić można dowolnie wybrany ze 125 e-booków z oferty Wydawnictwa Czarne.

Proza, zarówno polska jak i światowa, literatura faktu, reportaże, dokumenty, biografie, eseistyka - czyli wszystko to, w czym specjalizuje się Wydawnictwo Czarne a co znajdziecie w hojnej, promocyjnej ofercie. Przeszło sto książek stworzonych przez bardziej lub mniej znanych autorów, a więc jest w czym wybierać.

04.03.2013
13:14
125 e-booków i audiobooków 50% taniej tylko do północy
REKLAMA
REKLAMA

Jeśli nazwiska Stasiuk, Varga, Szczygieł, Theorin, Enger, Dahl czy Hugo-Bader brzmią dla Was przyjemnie znajomo, bez wątpienia będziecie usatysfakcjonowani. Jeśli nie - macie szansę zaryzykować. Warto - szczególnie, że tym razem ryzyko jest o połowę mniejsze.

REKLAMA

W ofercie poza e-bookami znalazły się także audiobooki. Wśród nich pozycje z serii "reportaże": W rajskiej dolinie wśród zielska, Czarnobylska modlitwa, Wojna nie ma w sobie nic z kobiety, Dzienniki kołymskie, Niedziela, która zdarzyła się w środę, Biała gorączka a także Miedzianka. Entuzjastom literatury i urzekającego głosu Mirosława Baki polecamy szczególnie Dziennik pisany później, Grochów oraz Taksim. A to zaledwie początek długiej, niosącej radość dla ucha i umysłu listy. Wszystkie objęte ofertą e-booki znaleźć można tutaj.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA