REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Netflix opublikował zakulisowy zwiastun finałowego sezonu „13 powodów” i podał datę premiery

Netflix nawet swoim najpopularniejszym seriom nie daje zwykle więcej niż 3-4 sezony. Dlatego już wkrótce fanom serialu „13 powodów” przyjdzie na zawsze pożegnać się z jego bohaterami. Bardzo możliwe, że w niektórych domach powtórzą się emocje widziane w zwiastunie „Pożegnanie” opublikowanym właśnie na YouTubie serwisu.

11.05.2020
18:41
13 powodów sezon 4
REKLAMA
REKLAMA

„Trzynaście powodów” był swego czasu najpopularniejszym serialem platformy Netflix, ale też wzbudzającym największe kontrowersje. Niechęć części odbiorców i oskarżenia o cyniczne podejście do tematu samobójstw nastolatków z czasem stawały się coraz częstsze. A badanie pokazujące negatywny wpływ produkcji na młodych odbiorców sprawił, że firma ostatecznie usunęła nawet scenę śmierci głównej bohaterki.

Nie przeszkodziło to jednak serwisowi tworzyć kolejnych sezonów „13 powodów”, nie przejmując się zupełnie głosami namawiającymi do zamknięcia serii. Z takich decyzji przez trzy sezony cieszyć mogli się zarówno fani, jak i aktorzy grający w serialu. Siłą rzeczy kiedyś musiał jednak nadejść koniec. Zbliżająca się odsłona „Trzynastu powodów” będzie zarazem ostatnią.

Netflix opublikował zwiastun pokazujący nagranie ze wspólnego czytania scenariusza 4. sezonu przez aktorów.

Sam początek materiału przedstawia fragment 4. sezonu, a reszta to zakulisowe zdjęcia pokazujące reakcje aktorów, scenarzystów i reszty ekipy. Nie zabrakło mocnych emocji, łez, wzajemnych podziękowań, wzruszających deklaracji i uścisków. Fani serii dostali też rzadką okazję, żeby zobaczyć plan zdjęciowy najnowszej części. Dlatego można założyć, że opublikowane przez Netfliksa wideo pobudzi emocje wszystkich fanów „13 powodów”.

REKLAMA

Tym bardziej, że przy okazji firma potwierdziła datę premiery. Do ostatniego spotkania z uczniami Liberty High School dojdzie już za niecały miesiąc. Szczegóły fabularne 4. sezonu nie są jeszcze znane, wiadomo jednak, że scenarzyści będą chcieli domknąć wątki pozostawione przez finał poprzedniej odsłony. Czy dobre imię Monty'ego zostanie oczyszczone, a sieć kłamstw Ani i jej przyjaciół ujrzy światło dzienne? Wielbiciele „Trzynastu powodów” od dawna wyczekują odpowiedzi na to pytanie. W najnowszych odcinkach powróci więc większość obsady z poprzednich sezonów, a dołączą do nich również nowi aktorzy w osobach Natalie Lander i Gary'ego Sinise'a.

Koniec „13 powodów” już 5 czerwca, kiedy na Netflix Polska zagości ostatni sezon.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA