REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Jedna z dziwniejszych produkcji Netfliksa powróci wiosną z 2. sezonem. Zobacz zapowiedź „The OA. Część II”

Dla wszystkich fanów Prairie Johnson: warto przypomnieć sobie pewien odrobinę zapomniany serial. W marcu na platformie Netflix pojawi się długo wyczekiwany 2. sezon „The OA”.

27.02.2019
17:42
2 sezon the oa
REKLAMA
REKLAMA

„The OA” jest zdecydowanie niezwykłym serialem. W swojej skomplikowanej fabule prześciga czasem nawet „Grę o tron”. Opowieść skupia się wokół postaci Prairie Johnson (Brit Marling). Młoda kobieta pewnego dnia po prostu pojawia się w okolicach swojego domu, po tym, jak siedem lat wcześniej zaginęła. Uporczywie nazywa siebie samą „OA”. W dodatku na jej plecach widnieją blizny. Jednak chyba najbardziej szokującym odkryciem jest to, że Prairie, wcześniej niewidoma, odzyskała wzrok.

Dziewczyna odmawia współpracy z FBI, nie chce również wyjawić swoich sekretów adoptowanym rodzicom. Zamiast tego w ukryciu zakłada grupę składającą się z niej i pięciorga okolicznych mieszkańców, którym opowiada swoją niezwykłą historię. W końcu prosi ich o pomoc przy otwarciu portalu do innego wymiaru.

2. sezon „The OA” wydaje się zaczynać tam, gdzie zakończyliśmy pierwszą odsłonę.Właśnie opublikowany zwiastun pokazuje nam całkiem inny świat. Praire budzi się w szpitalu. Szybko okazuje się, że znajdujemy się wraz z bohaterką w innym wymiarze, do którego próbowała przejść pod koniec pierwszego sezonu.

REKLAMA

W dalszej części zapowiedzi widzimy urywki z nowego życia bohaterki i ludzi, którymi tym razem się otoczy. Prawdopodobnie będziemy mieć do czynienia z podobną sytuacją, jaką obserwowaliśmy wcześniej. Prairie wydaje się ponownie gromadzić wokół siebie małą grupkę „wierzących”. Jednak aby stwierdzić, co faktycznie czeka nas w II części „The OA”, musimy poczekać do pierwszych dni wiosny.

A dokładnie do 22, marca kiedy to zadebiutuje 2. sezon „The OA” na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA