REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka
  3. YouTube

Marzec 2014: podsumowanie teledysków

Rok w pełni, więc branża muzyczna kręci się na całego. W marcu miało premierę całkiem sporo wyjątkowo ciekawych teledysków, które wyselekcjonowałem specjalnie dla Was. Zobaczcie, co piszczy w wideoklipowej trawie, i czym żył music biz w minionym miesiącu. Zapraszam.

02.04.2014
11:20
Marzec 2014: podsumowanie teledysków
REKLAMA

DJ Snake & Lil Jon Turn Down For What

REKLAMA

Pamiętacie Lil Jona? Niegdysiejszy, rozwrzeszczany król crunku, powraca - tym razem z nowym przebojem i kompletnie zwariowanym klipem, który stanowi feerię kolorów i tańca. Warto sprawdzić - to klubowy hit sezonu.

Liars Mess On A Mission

Dość dziwna, komputerowa animacja, przypominająca nieco klipy Pet Shop Boysów z wczesnych lat '90-tych, zrobione przez Howarda Greenhalgha. Dodatkowo - o co chodzi z tym poruszaniem się tyłem do przodu przez cały czas? Odpowiedź znajdziecie pod sam koniec teledysku.

Mr. Little Jeans Good Mistake

Samotność w podróży, gdy jesteś kierowcą ciężarówki, to nie przelewki. Jeden z najbardziej potrząsających widzem klipów, o mocno thrillerowym klimacie, opowiadający niezwykłą historię w iście filmowym stylu.

Booka Shade Crossing Borders

Zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda świat widziany przez… Gałkę oczną? Crossing Borders Booka Shade pozwala wam poznać odpowiedź na to pytanie.

Mister D. x Anja Rubik Chleb

Jeden z viralowych hitów ostatnich dni - klip, który po prostu trzeba zobaczyć. Psychodela, którą ciężko opisać słowami, na dodatek - rodem z Polski.

Lady GaGa G.U.Y.

W sumie nie wiadomo, czy to jeszcze teledysk, czy już mini-etiuda filmowa. Ponad 11 minut (!) długości; rozmiarami przytłacza i dogania klipy samego Michaela Jacksona z lat '80-tych i '90-tych (pojawia się tutaj nawet jego sobowtór). Warto sprawdzić, bo to może być wielki comeback Lady GaGi - lub też wyjątkowo desperacka próba powrótu, po której będzie już coraz gorzej.

Iggy Azalea Fancy

Mówiąc krótko: klip jak film Clueless, znany w Polsce również jako Słodkie Zmartwienia.


Shakira Empire

Kylie Minogue Sexercise

Kylie Minogue w szpilkach na sali gimnastycznej w mocno sugestywnym klipie. Warto zobaczyć - choćby po to, by zmotywować się do trzymania dobrej formy. Niezorientowanym przypominam, że Kylie w tym roku skończy… 46 lat.

Shakira Empire

REKLAMA

Po pikantnym klipie z Rihanną - zwrot o 180° i zdecydowanie bardziej treściwa historia. Tym razem solo, za to za pan brat z fabułą.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA