REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

3% wraca z 3. sezonem. Dostaliśmy pierwszy zwiastun i poznaliśmy przybliżoną datę premiery

Fani serialu 3% dostali dzisiaj świetną wiadomość. Netflix potwierdził, że pojawi się kolejny serial tej brazylijskiej produkcji i zdradził, kiedy możemy się go spodziewać. Proces najwyraźniej nie tak łatwo zatrzymać.

04.06.2018
17:05
3-procent-3-sezon-netflix-serial
REKLAMA
REKLAMA

Netflix ma w swojej ofercie najróżniejsze produkcje. Nie wszystkie seriale i filmy oznaczone jako Netflix Originals są co prawda warte uwagi, ale część z nich okazuje się bardzo miłym zaskoczeniem. I cieszą się na tyle dobrym przyjęciem, że wiele z nich doczekuje się kolejnych serii.

Netflix ma nosa do produkcji spoza Stanów Zjednoczonych.

Nie dotyczy to zresztą wyłącznie takich hitów takich jak House of Cards czy Stranger Things, ale również produkcji nieanglojęzycznych, znajdujących - dzięki jednoczesnej dystrybucji na wielu różnych rynkach -fanów z całego świata. Jedną z takich serii jest 3% (3 procent), które powstało w Brazylii.

Bohaterowie serialu 3% żyją w dystopijnej przyszłości. Ledwo wiążą koniec z końcem w slumsach na Lądzie, podczas gdy kasta wybranych opływa w dostatki. Co roku organizowany jest Proces, czyli seria testów - raz w życiu młodzi ludzie mogą do niego przystąpić, a jeśli tylko znajdą się w grupie 3% najlepszych uczestników, będą mogli stać się obywatelami Wyspy.

Ledwie nieco ponad miesiąc temu do biblioteki serwisu Netflix dołączył 2. sezon tego skądinąd świetnego serialu, a już teraz przedstawiciele platformy zapowiedzieli jego powrót. Co jest świetną informacją, biorąc pod uwagę otwarte zakończenie poprzedniej serii.

3% wróci z 3. sezonem w 2019 roku.

REKLAMA

To świetna wiadomość, bo nie mogę się już doczekać, aż poznam dalsze losy tych bohaterów. Brazylijczykom udało się wykreować naprawdę wyrazisty i nietypowy świat przedstawiony oraz postaci, z którymi łatwo się identyfikować.

Za wcześnie jeszcze, by przewidywać fabułę nowej serii, ale wygląda na to, że będzie ona bezpośrednią kontynuacją. W materiale promocyjnym pojawiły się bowiem postaci, które w emitowanej w tym roku serii grały pierwsze skrzypce.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA