REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Seriale /
 3. VOD
 4. Netflix /

3. sezon „Star Trek: Discovery” i zjawiskowa „Rewolucja”. Najsmaczniejsze kąski od Netfliksa na piątek

Nowy film Aarona Sorkina, Serial o francuskiej rewolucji, high school drama „Grand Army”, 3. sezon „Star Trek: Discovery” i nowe show pt. „Domy na miarę marzeń”. Piątkowe nowości od Netfliksa polecają się na październikowy weekend.

16.10.2020
10:56
3 sezon star trek discovery grand army rewolucja premiery nowosci piatek
REKLAMA
REKLAMA

Nowe restrykcje związane z pandemią i rosnąca liczba zakażeń COVID-19 sprzyjają powrotowi hasła #zostańwdomu. Jeśli tylko możecie sobie na to pozwolić, w ten weekend faktycznie lepiej pozostać w domowych pieleszach. Netflix ma dla was coś, co sprawi, że nie będziecie narzekać na nudę.

Dzisiejsze premiery na Netflix Polska: co oglądać w weekend?

Film Aarona Sorkina opowiada o kulisach zamieszek w USA z 1968 roku, gdy uczestnicy protestu podczas Krajowej Konwencji Demokratycznej zostali brutalnie spacyfikowani przez policję i Gwardię Narodową. Organizatorów protestu oskarżono o spisek w celu wywołania zamieszek. Premiera filmu o głośnym procesie zbiega się z kontrowersjami wokół Donalda Trumpa i przedwyborczymi emocjami w Stanach Zjednoczonych.

Uhonorowany nagrodą Emmy serial powraca z trzecim sezonem. Tym razem punktem wyjścia dla fabuły jest spotkanie Michael z tajemniczym kurierem z przyszłości o imieniu Book. Nowy odcinek 3. odsłony „Star Trek: Discovery” obejrzycie na Netfliksie już dzisiaj — kolejne epizody będą trafiać do serwisu co tydzień.

Nowy serial Netfliksa opowiada o pięciorgu uczniach szkoły średniej na nowojorskim Brooklynie. Każde z nich będzie musiało stoczyć walkę (m.in. z nierównościami społecznymi) o własną przyszłość. Czy w pełnym chaosu i niepewności świecie będą w stanie odnaleźć samych siebie i odnieść sukces?

A gdyby tak opowiedzieć o słynnej francuskiej rewolucji z nieco innej perspektywy? Twórcy serialu „Rewolucja” nie boją się eksperymentów i osadzają historyczną opowieść w momencie, gdy Francja przeżywa kryzys spowodowany tajemniczą chorobą. To właśnie ona staje się punktem zapalnym między zbuntowanym ludem a arystokracją.

Pełna lista piątkowych premier na Netfliksie:

 • Rewolucja 
 • Ktoś musi umrzeć 
 • Star Trek: Dsicovery: Sezon 3 
 • Grand Army 
 • Domy na miarę marzeń 
 • Proces Siódemki z Chicago 
 • Psia Akademia: Sezon 2
 • Ostatnie dzieciaki na Ziemi: Księga 3 
REKLAMA

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA