REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Seriale /
  4. YouTube

3. sezon Ucha Prezesa już niebawem. Lekko nie będzie - wielu bohaterów poległo w toku rekonstrukcji

Ucho Prezesa w nadchodzącym, 3. już sezonie, zmieni się w taki troszkę cyrk obwoźny. Serial zaliczy po kolei wszystkie media, nie wydrukują go chyba tylko w prasie, choć jego scenariusz znamy przecież z niejednego dziennika.

15.02.2018
9:28
3 sezon ucho prezesa
REKLAMA
REKLAMA

Zanim trafi na YouTube'a (ale spokojnie - trafi), najpierw tradycyjnie pojawi się na platformie Showmax. Potem, po chwili zastanowienia, powędruje w kierunku telewizji Wirtualnej Polski. Tym samym Ucho Prezesa zadebiutuje w tradycyjnej telewizji. Dla wielu będzie to okazja, by obejrzeć serial za darmo, ponieważ Showmax (nie licząc dwutygodniowego okresu testowego) jest serwisem odpłatnym.

3. sezon serialu zadebiutuje 15 marca, w niedzielę 18 marca pojawi się w Wirtualnej Polsce, a 22 marca na YouTube.

2. sezon Ucha Prezesa upłynął nam pod znakiem wolty dokonanej przez Pana Adriana, czyli postaci utożsamianej z prezydentem Andrzejem Dudą. Niestety, rzeczywistość okazała się rozczarowująca. Należy spodziewać się, że w 3. sezonie Pan Adrian wróci tam gdzie było, jest i będzie jego miejsce - do poczekalni gabinetu Prezesa. Zobaczymy, czy zgrany żart znowu rozbawi czy troszkę zacznie już męczyć.

3 sezon ucho prezesa class="wp-image-134376"

Ale nowy sezon to oczywiście i przede wszystkim rewolucje spowodowane rekonstrukcją rządu.

Ważniejszą rolę pewnie będzie odgrywał odtwórca roli Mateusza Morawieckiego, który niestety nie był aż tak zjawiskową postacią jak Agnieszka Pilaszewska w roli Beaty Szydło. Beata Szydło w rządzie wprawdzie została, choć nie wiadomo po co, więc dla aktorki wciąż pozostaje dość spory potencjał na humorystyczne „snucie się” w serialu.

Zniknęli wybrani z ulubionych bohaterów: Witold Waszczykowski, Antoni Macierewicz, Jan Szyszko. Zastąpili ich bohaterowie o wiele mniej wyraziści i podatni na wysiłki satyryków. Pod tym względem Ucho Prezesa będzie miało twardy orzech do zgryzienia.

REKLAMA

Intuicja i doświadczenie podpowiadają mi jednak, że tematów do parodiowania nie zabraknie.

3. sezon Ucho Prezesa nadal może być bardzo popularnym i szeroko dyskutowanym show.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA