REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

30–lecie Ghostbusters. Zwiastun wydania na Blu-ray i pokazy w kinach… tylko nie w Polsce

Na trzecią część "Ghostbusters" pewnie jeszcze poczekamy, ale przynajmniej dawno obiecywane wydanie na Blu-ray zbliża się coraz bardziej. Jakość 4K trafi pod strzechy, a na dowód mamy zwiastun, który pokazuje, że "Ghostbusters" nic się nie zestarzeli. Szkoda tylko, że pokazy kinowe – z okazji 30-lecia – w Polsce nie będą mieć miejsca.

11.07.2014
10:04
30–lecie Ghostbusters. Zwiastun wydania na Blu-ray i pokazy w kinach… tylko nie w Polsce
REKLAMA

REKLAMA

Mieliśmy już klocki Lego, a teraz przyszła pora na jeszcze lepszy prezent dla fanów Pogromców – wydanie "Ghostbusters" z 1984 roku i "Ghostbusters II" w najwyższej jakości na Blu-ray. Oprócz tej wspaniałej wiadomości, jest też mniej wspaniała, o ile mieszka się w Polsce. Otóż Pogromcy przez cały tydzień od 29-go sierpnia będą wyświetlani w kinach, ale oczywiście nie w kraju nad Wisłą. To nie pierwszy raz, kiedy specjalne pokazy kinowe starych hitów omijają nasz kraj. A szkoda, bo czuję, że mimo posiadania w domu pudełka VHS czy DVD z "Ghostbusters", sporo osób wybrałoby się do kina. W końcu wkurzony Marshmallow Man wygląda najlepiej na srebrnym ekranie.

REKLAMA

Zostaje nam tylko oglądanie Billa Murraya, Dana Aykroyda, Harolda Ramisa (zmarłego 24-go lutego 2014) i Erniego Hudsona na naszych telewizyjnych odbiornikach oraz przebieranie nogami, na kolejne wieści dotyczące "Ghostbusters 3". Póki co, wiadomo tylko, że Etan Cohen (Man in Black 3) pracuje nad scenariuszem, a fabuła będzie dotyczyć czwórki studentów fizyki, którzy staną się nowymi pogromcami (możliwe, że wśród nich będzie dorosły już syn Dany Barrett, w którą wcieliła się Sigourney Weaver). Reżyser ostatecznie nie został jeszcze wybrany, ale wśród kandydatów wymienia się nazwisko Rubena Fleischera.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA