REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD

Marvel zaprezentował czołówki filmów 4. Fazy Marvel Cinematic Universe i seriali Disney+

Jedną z najważniejszych informacji ostatnich tygodni były te poświęcone planom wytwórni Marvela na przyszłość. Dzisiaj udało nam się poznać czołówki nadchodzących filmów MCU i seriali Disney+.

09.09.2019
15:41
Hawkeye - logotyp
REKLAMA
REKLAMA

Dowiedzieliśmy się, które filmy wejdą w skład 4. Fazy Marvel Cinematic Universe, a także poznaliśmy tytuły seriali, które pojawią się na platformie streamingowej Disney+ i będą opowiadały o bohaterach znanych z dużego ekranu. W wielu wypadkach zobaczyliśmy też logotypy nowych produkcji czy poznaliśmy daty premier.

Teraz jeden z użytkowników portalu Reddit opublikował w serwisie krótkie wideo przedstawiające loga nadchodzących projektów w formie animowanej. Efekt końcowy jest zaskakujący, bardzo różny od obcowania ze stateczną wersją tytułu.

Szczególnie ciekawie wypada długie, kilkusekundowe intro do projektu „Hawkeye“.

Czołówka serialu najprawdopodobniej przedstawiające postać Kate Bishop, następczyni Clinta Burtona, którą mężczyzna szkoli do przejęcia po nim schedy.

Interesujący jest także logotyp serialu „Loki”, w którym każda litera pokazana jest w innej stylistyce i kroju. Jest to niezwykle ciekawy sposób, aby wizualnie ukazać nie tylko zmiennokształtne umiejętności głównego bohatera, ale żeby zaznaczyć też, że serial może być mieszanką form i gatunków.

REKLAMA

Pozostałe logotypy nie różnią się szczególnie od swojej nieruchomej wersji, prezentując jedynie wjazd tytułu na ekran. Mimo wszystko materiał wzbudza apetyt na więcej, przypominając nam, jakie nowości czekają nas w kolejnych miesiącach. Wiemy już bowiem, kiedy kolejne filmy MCU pojawią się na ekranach.

Pierwszy z nich - „Czarna Wdowa” trafi na ekrany już 1 maja przyszłego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA